Driving Quest!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Driving Quest! Ten parking dla Androida, w którym będziesz oferował różne samochody i śliczne kręte trasy, łyżwy i parking, na którym będziesz wykonywać zadania, otrzymując za to odpowiednie nagrody.

Przygotowałem grę w studiu Play With Games, z powodu której jest dużo wyścigów i parkingów, myślę, że jeśli lubisz ten gatunek, to na pewno jeden lub kilka ich projektów jakoś napotkałeś.


Rozgrywka początkowo jest bardzo podobna do parkowania, ale są tu pewne cechy, które nieco ją zmieniają. Na przykład, aby zaparkować w miejscu, do którego musisz się dostać, wykonując zadania pośrednie, na przykład przejeżdżając przez specjalne zielone strzałki, zbierając zestawy pierwszej pomocy do napraw samochodów i tak dalej, musisz zaparkować po zakończeniu trasy. Oczywiście akcja jest na czas, co oczywiście sprawia, że ​​się spieszysz, ale pojawia się nieprzyjemny niuans, który jest równoznaczny z tym, że jeśli przegapiłeś jedną ze strzał, nie możesz ukończyć wyścigu, ale to zajmie dużo czasu, aby wrócić i jechać ponownie , więc nie zobaczysz dokładnie złota za prędkość. Dodatkowo gra wyróżnia się dość dobrą grafiką, próbą przez programistów przekazania cech samochodów, zarówno zewnętrznych jak i części mechaniki ich ruchu, a także zwykłej kontroli tego formatu, który jest zbierany z kierownicy i pedałów, co pozwala uzyskać więcej emocji doświadczeń, ponieważ jest to trudne do zarządzania.


Funkcje:

  • Dobra fizyka i mechanika jazdy
  • Tak, jest tu twój ulubiony parking
  • Wokół ciebie jest żywe miasto z innymi samochodami
  • Jeśli się rozbiłeś - zbieraj specjalne zestawy pierwszej pomocy i napraw samochód
  • Kilka samochodów do wyboru

Wady gry:

  • Czy kiedykolwiek spotkałeś się z parkingiem bez reklam i donatu? Więc nie, więc tutaj mamy wszystko standardowe

Konkluzja: Driving Quest! To nie jest najgorszy parking, który, w przeciwieństwie do wielu kolegów z klasy, pozwala jeździć po mieście z ruchem, co sprawia, że ​​gra jest trochę bardziej interesująca.


Reklama

Pobierz Driving Quest! 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
We’ve updated our privacy policy in accordance to the recent law changes. The game is now fully GDPR compliant. More information available in the app.
informacje ogólne
wersja 1.1 (15)
Data umieszczenia 2018-08-19 08:01
rozmiar 90.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/16 09:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |