Wardog Shooter: Space Attack
0 (0)

Wardog Shooter: Space Attack

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wardog Shooter: Space Attack to platformówka dla Androida, w której deweloperzy zainwestowali sporo akcji, a nawet kilka ciekawych pomysłów, na których się skupimy.

Przygotowałem grę w Paw studio, z kreatywnością, której prawdopodobnie nie znasz, ponieważ zdecydowana większość ich projektów została stworzona specjalnie dla dzieci, które z jakiegoś powodu również używają androida, w każdym razie to właśnie ten projekt wyróżnia się na tle innych.


Na pewno uwielbiam gry z opowiadaniem, ale im się to nie podoba, ale potem programiści wyraźnie prześcigają nawet siebie, ponieważ aby stworzyć tę grę, wykopali kilka komiksów o świecie, w którym mieszkają inteligentne psy, które robią to samo, co ludzie, tylko wyglądają jak psy ... w ogóle, zostali wciągnięci w długą wojnę, tworząc ogromną liczbę elitarnych jednostek, jednak po wojnie i panującym świecie możemy zaobserwować klasyczny dramat, w którym starcy żołnierze są już bardzo mało zainteresowani, tutaj a mianowicie około Duma taka i podlega naszemu zarządowi, ponieważ to on postanowił nie siedzieć i znaleźć kolejną wojnę, w której weźmiemy udział.

Oprócz dziwnej i bardzo dramatycznej historii programistów obiecuje obecność elementów RPG i innych nowoczesnych układów, do których klasyczne platformówki nie są zbytnio używane, ale właśnie tam je zdobywasz. Niemniej jednak, zgodnie ze zwykłym formatem, gra jest podzielona na poziomy, z których każdy ma kilka punktów kontrolnych, które można zapisać, dzieląc się zdobyczą lub oglądając wideo reklamowe. Nawiasem mówiąc, złożoność tutaj jest dość wysoka, a jeśli dodasz do tej wysokiej dynamiki, wtedy gra dostanie całkiem interesujące momenty, których od platformówki wielu nawet się nie spodziewało!


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i zróżnicowane poziomy
  • Duży wybór broni, każdy znajdzie coś dla siebie
  • Unikalni przeciwnicy, każdy z własną charakterystyką
  • Doskonała dynamika i morze działania
  • Doskonała optymalizacja

Wady gry:

  • Pączek i reklama
  • Brak trybu multiplayer

Rezultat: nieco dziwna, ale wciąż platformowa strzelanka Wardog Shooter: Space Attack, jak wszyscy fani gatunku, ponieważ jest w tym coś interesującego, aby zrozumieć, co jest trudne, ale zdecydowanie jest!


Reklama

Pobierz Wardog Shooter: Space Attack 1.4.6 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.4.6 (46)
Data umieszczenia 2018-08-19 08:02
rozmiar 87.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/18 09:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |