Przyjaciele z czołgów
0 (0)

Przyjaciele z czołgów

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Tank Buddies to gra zręcznościowa dla androida, która łączyła w sobie oba elementy strzelca, przypominając w ten sposób strzelankę z przewijaniem, z zastrzeżeniem, że akcja rozgrywa się na drodze, a nie w powietrzu lub w przestrzeni kosmicznej, można tu zaliczyć także elementy lodowiska, ale gra jest podzielona na poziomy, więc nie będzie działać.

Przygotowałem grę w studio Kiseki Games i obecnie jest to ich pierwszy projekt, więc niektóre logiczne pomyłki są bardziej niż dopuszczalne.


Jak już wiesz, rozgrywka tutaj jest dość standardowa, z pewnymi zastrzeżeniami do serii wizualnej, którą omówimy nieco później. A wszystko rozwija się zgodnie z klasycznym schematem - dostajesz pojazd, w naszym przypadku jest to czołg i jedziemy w podróż przez niekończącą się autostradę, gdzie będzie wielu przeciwników, którzy mogą się kręcić i mogą zostać zastrzeleni. W międzyczasie musisz zbierać bonusy i monety, a na końcu drogi za każdym razem będziesz czekał na dużego i niebezpiecznego bossa, pokonując którego możesz przejść do następnego poziomu, co będzie nieco trudniejsze.

I ta rozbieżność jest taka, że ​​... Po pierwsze, jak pisałem wcześniej, istnieje sporo odniesień do klasycznych projektów, które docenią raczej dorosła publiczność, która zdołała je złapać, ale ta sama publiczność będzie patrzyła na czołg w formie zająca, który, między innymi, nieustannie iz jakiegoś powodu się trzęsie ... ten format spodoba się dzieciom, które mogą nie zauważyć referencji, ale mogą cieszyć się grą, jeśli nie są dość złożone, mimo że szefowie zachowują się głupio, ale nadal trudno grać ... to są niekonsekwencje.


Funkcje:

  • Pięć różnych czołgów o wyjątkowych możliwościach
  • Każdy nowy poziom staje się trudniejszy
  • Wielcy bossowie i wielu różnych przeciwników

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Konkluzja: Tank Buddies to konkretny projekt, nie mogłem decydować o widowni, sądząc po skromnej popularności gry, nie doświadczam takich problemów sam ...


Reklama

Pobierz Przyjaciele z czołgów 1.0.10 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (4)
Data umieszczenia 2017-12-19 22:25
rozmiar 30.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/20 09:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |