Ryzykowna podróż przez Kiz10.com
0 (0)

Ryzykowna podróż przez Kiz10.com

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Risky Trip By Kiz10.com to platformówka dla Androida, w której będziesz prowadzić samochód, który musi przezwyciężyć nie tylko różnego rodzaju przeszkody w postaci slajdów i spadków, ale także uniknąć bardziej prawdziwych niebezpieczeństw.

Przygotowałem grę w studiu Kiz10.com i Kiz10girls.com, i dlaczego mają tak wiele tytułów - ciężko powiedzieć, być może, liczą na szaloną popularność gry, ale w tej chwili jest to daleko od tego ...


Rozgrywka jest łatwa do zrozumienia, ale bardzo skomplikowana, ponieważ dosłownie nie wiesz, co czeka na ciebie na następny slajd, i będzie to opcja, aby zapamiętać wszystkie przeszkody, ale poziomy są za każdym razem inne, tak, że twórcy wyeliminowali tę możliwość na winorośli.

Zadanie na tobie będzie jasne - iść tak daleko, jak to możliwe, aby zebrać jak najwięcej monet i wszystkiego, czego nie możesz odejść daleko, ponieważ wszystko, co możesz zrobić, to przyspieszyć lub zahamować, i pokonać takie wzgórze - musisz przyspieszyć to Zakłada, że ​​startujesz na wzgórzu, nie możesz kontrolować samochodu w powietrzu, a po wylądowaniu natychmiast dostaniesz się do następnej pułapki, której po prostu nie możesz uniknąć ... to są zadania, które musisz rozwiązać, i zobaczyć, jak to robisz! Przy okazji, jeśli znajdziesz siłę, aby się pogodzić, wtedy na zebranych monetach możesz odblokować inne samochody, które mają inne cechy.


Funkcje:

  • Prosta kontrola i przejrzysta rozgrywka
  • Dobra fizyka
  • Obawiam się, że to wszystko ...

Wady gry:

  • Wysoka złożoność i brak fizycznej zdolności do uniknięcia pewnych przeszkód
  • Zbyt skromna grafika do gry, wydana pod koniec 2017 roku ...
  • Obecność reklamy i darowizny, z zastrzeżeniem wszystkich innych

Rezultat: ta gra jest daleka od pierwszej w swoim gatunku, więc wybór między ryzykownym tripem przez Kiz10.com i prawie każdym innym jego przedstawicielem, z oczywistych względów, łuk balansowy zakręci się, aby wiedzieć gdzie.


Reklama

Pobierz Ryzykowna podróż przez Kiz10.com 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Play this and more games on kiz10.com. The best online games everyday for free, Visit Us in kiz10.com
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (100014)
Data umieszczenia 2017-12-20 21:49
rozmiar 12.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/21 08:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |