Low Fly
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Low Fly to gra zręcznościowa dla Androida, która może przypominać jeźdźca, ale główny nacisk kładziemy na fizykę, dzięki której nauczysz się zarządzać, ponieważ ty i tylko ty staniesz się pilotem różnych latających maszyn, z których wiele jest tak trudnych do nazwania.

Przygotowano grę w studio WildLabs, która jest bardziej znana z projektu King Of Dirt, którego recenzja znalazła się na naszej stronie;)


Rozgrywka jest w zasadzie skanerem, ale w powietrzu, ponieważ nie uciekniesz, polecisz latającym samolotem, a raczej papierowym samolotem, który nie ma silników, więc wszystko, co musisz zrobić, to sterować. Sterowanie nie jest takie proste, ponieważ po drodze będzie wiele przeszkód, w tym drzewa, góry i inne atrybuty, w zależności od terenu, w którym się znajdujesz. Z biegiem czasu możesz odblokować nowe samoloty, które staną się bardziej strome i bardziej strome, co zapewni Ci więcej przyjemności.

Podejście to różni się zasadniczo od zwykłych ran, co oznacza, że ​​jesteśmy bardzo interesujący, a ponadto zapewni on niezapomniane emocje, których większość kolegów z klasy nie może zapewnić.


Funkcje:

  • Bardzo piękne lokalizacje, nawet z grafiką wokseli
  • Bardzo przyzwoita grafika
  • Ta gra jest o wiele bardziej interesująca niż zwykle rzadka
  • Długie i dość skomplikowane poziomy
  • Łatwo to zrobić bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, odłączona za 1 dolara
  • Niektóre samoloty można kupić tylko za darowiznę

Najważniejsze: z jednej strony gra Low Fly jest dość skomplikowana, ponieważ dosłownie każde dodatkowe naciśnięcie może spowodować awarię samolotu, ale dość szybko przyzwyczaić się do tego wrażliwego zarządzania. W każdym razie jest to bardzo wartościowy przedstawiciel tego gatunku.


Reklama

Pobierz Low Fly 1.11 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fix bugs
- Reduced difficulty in last stage
- Reduced ads
informacje ogólne
wersja 1.11 (9)
Data umieszczenia 2018-04-09 17:14
rozmiar 30.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/23 17:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |