Magik Bottles
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Magik Bottles to platformówka dla Androida i od razu powiem, że nie możesz znaleźć niczego wyjątkowego tutaj, a także nic złego i strasznego, ta gra z pewnością znajduje się na swoim miejscu, gdzieś pomiędzy dobrem a złem, a my Zobaczmy, jakie ma funkcje.

Nawiasem mówiąc, przygotowali grę w studiu Minigum, dla której została ona pierwszym dzieckiem na Androidzie, przynajmniej nie znalazłem żadnych innych projektów. Myślę, że właśnie w ten sposób można wytłumaczyć fakt, że do tej pory gra ma bardzo słabą popularność.


Jak już pisałem, gra jest przeciętna, powiedziałbym nawet, że nazywa się ją środkową nie do końca, bo jakoś tam znajdzie się ktoś, kogo ona nie obchodzi, tak jak ta, dla kogo będzie interesująca, to po prostu pierwszy prawdopodobnie będzie większy. Myślę, że bardziej poprawne jest nazywanie go szarym, ponieważ nie ma tu żadnych nadwyżek, we wszystkim. Na przykład jest fabuła - ale nie ma jej zbyt wiele. Przy okazji powie o jakiejś magicznej szkole, w której nasi bohaterowie są szkoleni, ale ich pan został porwany i teraz musimy go uratować - to proste i zrozumiałe.

Grafika też "nie" i nie jest dobra, aby ją nazwać, ponieważ wszystko jest dość ładne i wystarczająco jasne, ale prefiks "super" nie ma tu zastosowania. Podobna sytuacja z fizyką, animacją ... tylko trochę i ani jednym dodatkiem. Nawiasem mówiąc, nie było rozsądnie organizować się przy organizacji wydarzeń, gra została podzielona na poziomy, na które otrzymasz jedną, dwie lub trzy gwiazdki, w zależności od tego, ile gwiazdek różnego rodzaju zbierzesz w procesie. W grze jest energia, która jest wydawana na każdą udaną próbę przejścia poziomu, jednak jest jej dużo, więc zawsze możesz usiąść i grać spokojnie.


Funkcje:

  • Czterech różnych bohaterów z ich umiejętnościami
  • Cztery różne światy, przez które musicie przejść
  • Wielu zabawnych wrogów
  • Przyjemna grafika i animacja
  • Zupełnie prosta rozgrywka, gra jest odpowiednia dla dzieci

Wady gry:

  • Reklama i donat w formacie energii

Wynik: najprawdopodobniej gra Magik Bottles jest odpowiednia przede wszystkim dla dzieci, które nie będą spierać się o swoją szarość i brak oryginalności, ale osobiście nie lubię tych gier, są uczciwe, nudne i trochę uciążliwe, ponieważ zawsze chcesz coś z światło.


Reklama

Pobierz Magik Bottles 1.0.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Support to Spanish and Brazilian Portuguese
- Time to link combos upgraded from 4.5s to 4.75s
- Platforms length on Boss stages corrected
- Fixed a bug that would cause Artie wings don't be spawned
- New title screen layout
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (8)
Data umieszczenia 2018-01-24 15:01
rozmiar 88.65 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Minigum na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/24 09:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |