Dopasuj
4.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fit to zabójca czasu, w którym zrelaksujesz się pod przyjemną muzyką i zbierzesz coś przypominającego mozaikę, ale oczywiście z niektórymi funkcjami, które będą kształtować rozgrywkę.

Przygotowałam grę w studiu Ketchapp, liczbę gier, które rosną dosłownie nie o miesiące, ale o tygodnie, dzięki temu regularnie dodając publiczność i nowych fanów swojej kreatywności, za co prawie zawsze się nie wstydzę, co moim zdaniem jest znakomitym wynikiem!


Zgodnie z najlepszymi tradycjami studia, rozgrywka była bardzo przejrzysta, piękna, z piękną animacją i dość dużą złożonością, co zdecydowanie pobudzi Twoje zainteresowanie.

I będzie około następujących. Dostajesz postać, która się kręci, podczas gdy jest to mały człowiek, który tutaj ogólnie dla otoczenia, nic więcej. Trochę niżej będzie zupełnie inna figura, w środku której będzie wycięcie dla twojej figury, w tym momencie obrotu, kiedy twoja figura zostanie obrócona dokładnie tak, że kiedy spadnie ona do tego wycięcia, będzie migać na biało, a Twoim zadaniem jest kliknięcie na ekranie, aby postać schodziła i wchodziła do wycinanki, łącząc się z figurą poniżej, na której będzie również człowiek, a oto są już dwa z nich, a to, co się dzieje, będzie się powtarzać, stawać się coraz bardziej skomplikowanym i zmieniać wygląd postaci i przyspieszać. Z pewnością będziesz miał prawo popełnić błąd, nie możesz zostać złapany raz lub dwa razy, ale jest problem - twoja postać będzie stale obniżana, więc jeśli popełnisz błąd kilka razy z rzędu, możesz po prostu nie czekać na następny zwrot w odpowiednim momencie.


Funkcje:

  • Przyjemna i dość spokojna rozgrywka
  • Dość wysoka złożoność
  • Przyjemna grafika i doskonała animacja
  • Piękne figury i przyjemna muzyka
  • Osiągnięcia i inne odblokowujące żetony

Wady gry:

  • Pączek i reklama
  • Kolejność cyfr jest powtarzana, może być denerwująca

Podsumowując: jak zwykle studio Ketchapp wydało znakomitego reprezentanta gatunku, który praktycznie zajął, więc pobierz grę Fit i spróbuj ustawić nową płytę!


Reklama

Pobierz Dopasuj 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Random shape function and Challenge mode added.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (5)
Data umieszczenia 2018-05-07 21:53
rozmiar 30.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.13★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/24 11:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |