G-Switch 3
0.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra G-Switch 3 jest już trzecią częścią dynamicznego skanera platformy, który w końcu otrzymał zaawansowany tryb online, pozwalający rywalizować z innymi graczami. Przy okazji, szczerze mówiąc, nieco bardziej zaawansowana funkcjonalność to wszystko, co można grać w porównaniu z ostatnią częścią, ale też nie jest taka zła!

Przygotowałem grę w tym samym studio, Vasco Freita, który stał się autorem wszystkich trzech części i innego projektu, który nas nie interesował. Tutaj warto zauważyć, że druga część była dwukrotnie popularniejsza niż pierwsza, co najwyraźniej posłużyło jako dobry bodziec do pojawienia się trzeciego, o czym opowiadamy.


Rozgrywka tutaj jest zrozumiała, ale bardzo skomplikowana z powodu dużej prędkości. Istota tego, co się dzieje, jest boleśnie znajoma, nie tylko w poprzednich częściach gry, ale także w innych projektach, które można spotkać wielokrotnie. Twoim zadaniem jest biec tak daleko, jak to możliwe, ale dystans tutaj nie jest mierzony, co oznacza, że ​​nie będziesz dzielić się swoim rekordem ... Chodzi o to, że twój bohater może przyczepić buty do niemal każdej powierzchni, co lekko narusza prawa grawitacji i fizyki razem podjęte, ale o to właśnie chodzi, ponieważ będziesz musiał szybko przełączać się między różnymi płaszczyznami, a kiedy twój bohater się rozdzieli - wtedy wszystko stanie się bardzo trudne. Jeśli jednak umrzesz, a stanie się to dość często, to poprzez naciśnięcie jednego przycisku rozpoczniesz dosłownie przed kursem przeszkód, który zatrzymał cię i, najwyraźniej, w nieskończoność, w pewnym momencie zrozumiesz, że wszystko stało się bardzo trudne i szybko i związać się z nim.


Funkcje:

  • Trzy różne światy i dziesiątki punktów kontrolnych
  • Prosta obsługa
  • Tryb wieloosobowy obsługuje maksymalnie 4 graczy
  • Turnieje z komputerowymi przeciwnikami
  • Kilkoro bohaterów, które można odblokować, zbierając specjalne piłki
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Przejechana odległość może zostać wzięta pod uwagę
  • Nie ma reklamy, odłączone za 1 euro

Najważniejsze: oczywiście, ta seria gier ewoluuje, G-Switch 3 jest tego dobrym dowodem, ale chcę tylko, aby proces ten był bardziej dynamiczny i świadomy, w przeciwnym razie jest jakoś powolny w tej chwili ...


Reklama

Pobierz G-Switch 3 1.2.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fix.
informacje ogólne
wersja 1.2.7 (110175)
Data umieszczenia 2020-11-10 22:21
rozmiar 44.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/26 08:02
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |