Fat Pet
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fat Pet jest bardzo klasyczną arkadą, jedną z tych, które można teraz z dumą nazywać "Raner", ale w rzeczywistości jest czymś opartym na prawdziwej klasyce, która na szczęście dzisiaj jest dość trudna do zapomnienia, nawet jeśli chcesz .. .

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę z Chin o nazwie CHEN XIAN YIN, a poza tym, że gra nie otrzymała żadnych prestiżowych nagród na wystawie gier niezależnych i żadna publikacja nie zdołała przyznać jej wszystkich możliwych nagród, jest to również pierwszy projekt tego dewelopera, więc gratulacje to z debiutem i wsparcie dodatkowe pliki do pobrania!


Rozgrywka ma dość prostą grę - masz bohatera, który kontrolujesz, w naszym przypadku jest to sześcienny obraz zwierzęcia, psa, kota lub innego, który można odblokować. Dodatkowo, będzie trzypasmowa droga z przeszkodami, które musisz ominąć lub przeskoczyć, próbując biec tak daleko, jak możesz i zebrać jak najwięcej monet, jak to możliwe. Nie bez bonusów, które pomogą zebrać więcej punktów lub przyspieszyć, ale już to przeżyliśmy.

Jednak w dość krótkim opisie Twojej gry programiści zadają bardzo interesujące pytanie - czy jesteś gotowy, aby twoje zwierzęta działały dużo lub gdy są grube, czy jest o wiele ładniej?

W rzeczywistości zwierzęta, podobnie jak ludzie, cierpią z powodu nadwagi, która często się w nich manifestuje, zwłaszcza gdy mieszkają w mieszkaniach miejskich i nie mogą się poruszać przez cały dzień. Zwierzę nie może kupić abonamentu w klubie sportowym i nie może wyjaśnić podziału diety lub diety, więc czy jesteś gotowy poświęcić na nie czas i biegać z nimi lub być grubym?


Funkcje:

  • Bardzo ładna i ładna grafika
  • Klasyczna rozgrywka i właściwe działanie głosowe
  • Piękne zwierzęta domowe
  • Zwyczajna, zrozumiała rozgrywka
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Istnieje reklama, na przykład, możesz obejrzeć wideo, aby kontynuować wyścig z miejsca "crash"

Wynik: Oczywiście w grze Fat Pet nie ma nic niezwykłego, ale idealnie pasuje zarówno do roli arkady, jak i roli zabójcy czasu, a także ogromnej liczby konkurentów.


Reklama

Pobierz Fat Pet 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Share with your friends, fight together.
informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2017-12-27 19:42
rozmiar 17.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/28 09:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |