Legenda trenera
4.1 (92)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Trainer Legend to gra karciana dla Androida, zbudowana na zasadach znanych projektów, takich jak Hearthstone i tym podobne, tylko postacie z Pokemonów, które, nawiasem mówiąc, są również popularnym tematem.

Przygotowałem grę w studio Adrienne Yates, co jest dość dziwne, ponieważ Pokémon nie jest ich produktem, ale miejmy nadzieję, że nabyli licencję na używanie tego znaku towarowego ...


Rozgrywka, jeśli rozumiesz, gra jest bardzo nasycona, istnieje kilka interesujących stron jednocześnie, o których postaramy się powiedzieć.

Na początek kolekcje - tutaj nie tylko zbierasz karty o różnych postaciach, ale także rozwijasz ich umiejętności, szlifując je w licznych bitwach z innymi graczami. Tutaj warto zauważyć, że w grze jest wielu bohaterów, w szczególności programiści twierdzą, że jest ich ponad 500 ... a to, jak wiecie, to ogromna ilość!

Drugim ważnym punktem są bitwy, w których musisz wyostrzyć swoją taktykę, przy okazji, nie będzie zbyteczne studiowanie większości bohaterów, ponieważ o wiele łatwiej jest walczyć z przeciwnikiem, którego umiejętności znasz.

Jednak słabą stroną gry może być jej wygląd, który dla większości będzie dość niezwykły, w rodzaju stylu anime, z uproszczoną animacją i innymi cechami typowymi dla tego gatunku, co z pewnością wpłynie na konkurencję w obrębie gatunku.


Funkcje:

  • Zbierz kolekcję ponad pięciuset bohaterów
  • Każdy bohater ma unikalną zdolność, którą można rozwinąć
  • Walcz na arenie z innymi graczami, tutaj każdy ma szansę wygrać
  • Niezwykły system pompowania również zainteresuje wielu
  • W grze nie ma reklam

Wady gry:

  • Jest płatna treść
  • Dość skromna lokalizacja

Najważniejsze: gra Trainer Legend ma całkiem interesującą rozgrywkę i wiele innych zalet, więc jest wystarczająco dużo mocnych stron, jednak produkt jest nadal specyficzny i nie będzie rozwijany przez wszystkich.


Reklama

Pobierz Legenda trenera 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Trainer Legend
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (1600)
Data umieszczenia 2018-04-01 07:46
rozmiar 86.28 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(92)
4.1★ 82.07%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/29 08:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |