TapTap Savanna
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

TapTap Savanna to nie tylko bardzo klasyczny clicker, to gra, która została zebrana w Korei, a dla współczesnych graczy nie jest pustym dźwiękiem, ponieważ stąd powstaje wiele ciasnych i interesujących projektów.

Gra na Androida została przygotowana w studiu P9G, co w tej chwili jest prawie nieznane wśród graczy, jednak nie jest to ich pierwsza gra, która, miejmy nadzieję, przyniesie im niewielką sławę i zmotywuje do tworzenia nowych projektów, które ocenimy.


Rozgrywka, szczególnie według standardów pilotów, jest jedną z najbardziej klasycznych, jakie można sobie wyobrazić, ale fajnie jest nie wpływać na grafikę, którą można nazwać piękną, interesującą a nawet urzekającą!

Ale wracając do rozgrywki ... może wielu z was, którzy są fanami tego gatunku, jest już zaznajomieni z takim starym pilotem, w którym trzeba "kopnąć" drzewo, które rośnie, i, nawiasem mówiąc, jest to klawiszowiec, który można przekazać;)

Tak więc, w naszym przypadku czekamy również na drzewo, ale ponieważ gra jest nowoczesna, obecność niektórych cech jest również konieczna, w szczególności wzrost drzewa wpłynie na cały otaczający świat, przekształcając go i czyniąc go bardzo, bardzo pięknym, co jest niezwykle miłe nawet po prostu patrz!

Dodatkowo, gra została poświęcona dużo uwagi zwierzętom, które okazały się pokojowymi stworzeniami, które pojawią się na twoim drzewie i będą je podziwiać, dając ci wiele nowych możliwości w grach, więc nie wyrzucaj ich;)


Funkcje:

  • Cicha i bardzo wygodna rozgrywka
  • Podróżuj po całym świecie i ciesz się jego pięknem
  • Wszystkie zwierzęta tutaj są bardzo miłe, doceń to
  • Gra jest odpowiednia dla całej rodziny
  • Gra jest doskonale zoptymalizowana dla wszystkich rodzajów ekranów
  • Bardzo ładna grafika

Wady gry:

  • Jak w przypadku każdego innego pilota, nie było to bez darowizny i reklamy

Rezultat: klasyczny, ona jest klasyczna, ktoś zrozumie grę TapTap Savanna i spodoba jej się, a ktoś po prostu jej nie zrozumie, ale dla tych, którzy nie rozumieją, dzisiaj będziemy mieli wiele innych interesujących gier.


Reklama

Pobierz TapTap Savanna 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 1.0 (92)
Data umieszczenia 2018-01-20 11:58
rozmiar 40 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/31 08:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |