Balloma
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Balloma jest deklarowana jako przygoda dla Androida, jednak moim zdaniem dla przygody nie ma wystarczająco dużo innych postaci i interakcji z nimi, a ponieważ mamy kontrolę nad piłką, która musi być prowadzona w określonym miejscu, to jest bardziej jak bilard lub jego podobieństwo!

Przygotowaliśmy grę w studiu Black River, dla którego jest to drugi projekt, który dopiero zyskuje na popularności i jeszcze nie zdołał być w "szczycie", przy okazji, może nie być z jakiegoś powodu, więc teraz, pobrać samodzielnie, jeśli gra wydaje się interesująca.


Zrozumienie tego, co się dzieje, będzie niezwykle proste i prawie każdemu, ponieważ projekt poziomu dosłownie sam go popycha. I jest co następuje: w jakimś futurystycznym świecie, w którym lawa wyłania się z całych mórz, są małe wysepki, na których będą przeszkody, punkt końcowy, niebieskie kryształy i nasz bohater to płonąca kula, którą należy przetoczyć wokół wyspy, aby zebrać wszystko kryształy i dojdź do mety. O ile można osądzić, nie można tutaj przegrać, ponieważ zawsze można wrócić, a przeszkody są bardzo warunkowe, jednak liczba punktów, które zdobędziesz bezpośrednio zależy od tego, jak szybko skończysz poziom. Nie myśl, że ktoś cię pośpieszy, jeśli chcesz ukończyć wszystkie poziomy na trzy gwiazdki - sam zaczniesz się spieszyć.

Dlaczego nazwałem tę grę próbną na samym początku? Tak, ponieważ deweloperzy nie zaostrzyli dużo i zrobili tylko 10 poziomów ... I doskonale rozumiesz, ile to kosztuje i jak długo to zajmie. Niemniej jednak, nawet jeśli te 10 poziomów przyciągnie odpowiednią publiczność, twórcy obiecali przygotować więcej poziomów, więc jeśli ci się podobało - pokaż aktywność i poziomy!


Funkcje:

  • Tylko 10 poziomów, ale jest szansa na uzupełnienie
  • Piękna grafika, ciekawy świat
  • Dobre głosy
  • Przyjemna fizyka i wygodna kontrola
  • Każdy nowy poziom będzie nieco bardziej skomplikowany
  • Donat nie jest, nie ma reklamy ... cóż, musisz!

Wady gry:

  • Ponieważ grę można pobrać za darmo, gdy nie widzisz reklamy, a po jej przejściu nic Cię nie poprosi, jakie mogą być wady? Jednak, jak już zrozumiałeś, 10 poziomów nie jest poważnych.

Wynik: ciekawy projekt, który czeka, gdy zostanie wyprzedany zasłużoną popularnością, pobierz grę Balloma, opowiedz o tym znajomym i pozwól programistom zrewidować liczbę poziomów!


Reklama

Pobierz Balloma 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed:
Fixed a wrong behavior on pause screen after press power key
Known Issues:
The game is occasionally stopping when stressing the power key
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (6)
Data umieszczenia 2017-12-30 12:10
rozmiar 64.55 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/31 09:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |