Monster Fishing 2018
2.6 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Zagraj w Monster Fishing 2018 to symulator wędkarski dla Androida, w którym będziesz łowić ryby! To logiczne, prawda? Ale w rzeczywistości jest to bardzo przydatna gra, ponieważ już dawno zaakceptowaliśmy fakt, że łowienie dla większości zmieniło się ze sposobu na utrzymanie się w rozrywce, co w jakiś sposób wymaga od nas, abyśmy gdzieś poszli i gruntownie się przygotowali, jeśli liczyć na duży połów. Mówiąc o nim. Rybacy są zawsze podzieleni na kilka typów, jeden jest interesujący w tym procesie, a nawet jeśli siedzą cały dzień na brzegu i niczego nie łapią, to ich nie denerwuje, a inni lubią spędzać więcej czasu aktywnie, a brak połowu jest równoznaczny z niepowodzeniem tego wydarzenia. Uwierz mi, ta gra jest dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, zresztą nie musisz nigdzie iść;)

Przygotowano grę w studio Nexelon inc. i to jest ich pierwszy projekt, do którego już dołączono etykietę przyszłoroczną, jednak może to być dowolna liczba, nie wpłynęłoby to na popularność projektu.


Ponieważ gra jest nadal blisko symulatora, można spodziewać się znacznie więcej - na przykład wyglądu wędek lub lokalizacji na prawdziwej mapie, na której oferowane są ryby. Specjalne podziękowania dla twórców zasługują na to, że bardzo się starali, jak wygląda woda, jak to brzmi i jakie wrażenia z tego będziesz mieć, ponieważ woda jest niezbędnym atrybutem wędkarstwa, czy ci się to podoba, czy nie. Szczerze mówiąc, w tej chwili trudno sobie wyobrazić bardziej realistyczny symulator, więc liczba "2018" jest w tym przypadku więcej niż uzasadniona, ciesz się nią!

Funkcje:

  • Prosta i intuicyjna kontrola, dzięki której możesz zrobić to dobrze
  • Rozbuduj swój sprzęt, aby był skuteczniejszy
  • Strój można łączyć według własnego uznania
  • Nie jest wymagane połączenie internetowe
  • Złapane ryby można zebrać w swoim akwarium
  • Ćwierć tysiąca gatunków ryb!

Wady gry:

  • Reklama i donat, a także prawdziwe rybołówstwo ...

Najważniejsze: jeśli lubisz łowić ryby - koniecznie pobierz grę Monster Fishing 2018, to naprawdę prawdziwy potwór z gatunku, który z pewnością znajdzie swoje miejsce pod słońcem.


Reklama

Pobierz Monster Fishing 2018 0.1.204 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1. Some bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.1.204 (315)
Data umieszczenia 2021-08-02 10:54
rozmiar 91.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.64★ 52.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/31 10:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |