Maze Tunnel Rush & Dash
0 (0)

Maze Tunnel Rush & Dash

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Maze Tunnel Rush Dash to felga dla androida, w której pokonasz tunel, co jest dość zrozumiałe na podstawie nazwy, jednak z pewnych powodów, o których porozmawiamy nieco później, nie będzie to takie łatwe ... .

Przygotowałem grę w studiu ElectroDev, z projektami, których prawdopodobnie jeszcze nie znasz, ponieważ wszystkie pojawiły się dosłownie w tym samym czasie, a ostatnio, nie mając czasu na zdobycie odpowiedniej popularności.


Wizualnie rozgrywka ciężko się pochwalić, a ty sam rozumiesz, że tunele w większości z nich nie są najbardziej malowniczymi miejscami na naszej planecie, szczególnie w naszym przypadku, ponieważ tunel to jaskinia prawie pokryta kamieniami, bardzo słaba w kolorze i przeszkody, ponieważ są kamieniami, które się stają.

Jednak część wizualna, z wyjątkiem jednej chwili, nie odgrywa żadnej roli, ponieważ o wiele ważniejsze jest to, że ta gra jest trudna, wręcz trudna, trzymanie się tu nawet minuty jest już rodzajem płyty!

Nawiasem mówiąc, ten sam i prosty efekt wizualny, który na pewno docenisz - to samo światło na końcu tunelu, do którego dążymy, nic specjalnego, jednak otaczające Cię solidne kamienie będą uciskać, ale lekka i pozytywna, motywująca muzyka , które poprawnie podchwycone przez programistów pozwoli dosłownie poczuć nadzieję, co niestety nie jest wystarczające dla wielu! Mam nadzieję, że w tym roku to uczucie nawiedzi każdego z nas!


Funkcje:

  • Bardzo zrozumiały, klasyczny jeździec
  • Świetna ścieżka dźwiękowa i głos
  • Poczucie nadziei, niepokoju i wielu innych pozytywnych uczuć
  • Wszystkie poziomy są starannie opracowane
  • Wysoka złożoność
  • Gra jest tłumaczona na wiele języków

Wady gry:

  • Jest reklama, nie wyłącza się

Podsumowując: jeśli chcesz przekręcić swój refleks do maksimum, to gra Maze Tunnel Rush Dash pomoże ci w tym, a przyjemne wrażenia z niego są prawie gwarantowane!


Reklama

Pobierz Maze Tunnel Rush & Dash 1.1.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.3 (2)
Data umieszczenia 2017-12-30 12:35
rozmiar 23.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/31 12:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |