Wieża Sally
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sally Tower to arkada, w której zbudujesz dość dziwną wieżę, i warto zauważyć, że wszystko, co tu się dzieje, jest bardzo dziwne, jednak nie ma z tym żadnych problemów, wszystko jest ładne i jasne.

Przygotowano grę w studio LINE Friends Corporation, na konto której już pięć gier, w których noszą niedźwiedzia w garniturze i są zmuszeni angażować się w dziwne rzeczy, ta sprawa nie była wyjątkiem. Ponieważ w tym przypadku niedźwiedź był ubrany w kostium lisa i zmuszony do noszenia kaczek ubranych w kostiumy królika ... cóż rozumiesz :)


Działania w grze rozgrywane będą w dziwnym miejscu - na pustyni, gdzie między dwoma kaktusami rozciąga się trampolina, do której trzeba odrzucić kaczki ubrane w kostiumy królika, jak niedźwiedź leci w kostiumie lisa, trudno powiedzieć, najwyraźniej aktywnie obracając swój ogon, ale to wcale nie jest najważniejsze.

Najważniejszą rzeczą jest zbudowanie tej wieży tak wysoko, jak to możliwe, co w rzeczywistości okazuje się nie takie proste, ponieważ kaczki nie są nawet kwadratowymi klockami, które możesz położyć, jak chcesz, spadają, toczą się i robią inne rzeczy, które zdecydowanie szkodzi projektom.

Jednak nie ma innych czynników, więc zbuduj wieżę i postaraj się, aby była jak najwyższa, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie osiągnąć dobrego wyniku i zdobyć rekordu w tabeli liderów!


Funkcje:

  • Pustynia, słońce, latający niedźwiedź w garniturze, wieża kaczek ...
  • Klasyczny wygląd pikseli i podobne funkcje głosowe
  • Im wyższa i silniejsza kąpiel, tym lepszy efekt!
  • Szare kombinezony są cięższe niż białe, nie zapomnij o tym
  • W grze nie ma darowizny

Wady gry:

  • Reklama jest, odłącz, nie będzie działać, a czasem trzeba z tym skończyć

Konkluzja: prosta gra w piksel Sally Tower to miły czas zabójca bez niepotrzebnych słów, wydarzeń i ogólnie bez fanaberii, które docenią wielu doświadczonych graczy, prawda?


Reklama

Pobierz Wieża Sally 1.0.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Three brand NEW dolls!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (102)
Data umieszczenia 2018-02-17 03:50
rozmiar 32.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/01 10:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |