Trójkąty to zło
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Triangles Are Evil to arkada z elementami puzzli, a także puzzle z elementami arkadowymi, tutaj sam wyglądasz, że jesteś bliżej, ale fakt był tam i będzie tak, że jeśli chcesz wejść w to wystarczająco daleko, musisz myśleć i poruszać się szybko, inaczej nie zadziała.

Gra została przygotowana przez programistę Moay Zi Xuan, dla którego ta gra jest pierwsza, i już w zależności od popularności, może jest pierwsza i ostatnia, może nie ostatnia, ale może będzie jedyna, bo nawet z tytułu staje się jasne, że programista wyraźnie nie lubi trójkątów, ale czy myślisz, że jest wiele takich rzeczy, których nie lubi i jest gotowy na ich grę?


Rozgrywka stała się całkiem jasna, trudno będzie się w niej pogubić, ale nie jest łatwo nazwać to prostym, ponieważ każdy poziom będzie prawdziwym testem. Zadanie, na które czekasz, jest proste i jasne - zebrać jedną lub więcej białych kulek, które znajdują się na placu zabaw, jednak nie będzie to takie łatwe i dlatego:

Będziesz miał energię, która kończy się każdym ruchem, który wykonujesz, co oznacza, że ​​masz ograniczoną liczbę ruchów

Wiele skomplikowanych pułapek, do których trzeba się przyzwyczaić

W konsekwencji zawsze możesz zatrzymać i pomyśleć o tym, ale musisz zrobić wszystko krok po głowie, inaczej poziom będzie musiał być powtarzany od nowa, a to nie wystarczy dla nikogo, szczególnie biorąc pod uwagę, że efekty wizualne i piękno nie mogą tutaj być dokładnie spełnione.


Funkcje:

  • Prosta grafika geometryczna
  • Wszystkie trudności spowodowane trójkątami
  • Wiele złożonych poziomów
  • Niezwykłe pułapki i przeszkody
  • Wysoka złożoność
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Donata można znaleźć, ale tylko w razie potrzeby

Rezultat: gra Triangles Are Evil została stworzona dla tych, którzy lubią złożoność, więc nie zdziw się, jeśli odejdziesz daleko tutaj i nie zadziała, ale jeśli masz cierpliwość i pragnienie, możesz łatwo wygrać.


Reklama

Pobierz Trójkąty to zło 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Updated tutorials!
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (12)
Data umieszczenia 2018-01-02 15:01
rozmiar 28.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/03 09:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |