WESTERN DEADSHOT
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra WESTERN DEADSHOT to akcja dla Androida, w której ponownie zostaniemy poproszeni o strzelanie do zombie i walka z innymi graczami o prawo do tytułu bohatera ich krawędzi. Interesujące jest oczywiście pokazanie, jak zombie będą się czuć w trudnych warunkach na dzikim zachodzie, gdzie bez nich życie było dość skomplikowane, ale najwyraźniej nie spotkało ich się w najprzyjemniejszy sposób ...

Przygotowałem grę w studio SCRIPT GAMES, dla której gra była pierwszym projektem, który oczywiście wyjaśnia niektóre z problemów, które mogliśmy z łatwością znaleźć tutaj ...


Rozgrywka była typowa dla tego gatunku, szczególnie jeśli zaczniemy od tego, że czekają na nas trzy tryby rozgrywki - survival, w których musisz grać tak długo, jak to możliwe, strzelając jak najwięcej zombie. Drugi reżim był nazywany "jeden na jeden", co oczywiście zakłada pojedynek z poważnymi rywalami, a wreszcie trzeci reżim - zombie, sugerując przynajmniej jakąś historię, możliwość rozwoju i wypompowania swojego bohatera.

Po wybraniu trybu gry musisz wybrać poziom trudności, który tutaj jest trzy i jeden z trzech rodzajów broni, które najbardziej lubisz, a następnie ... tak, musisz strzelać do przeciwników, ale to nie będzie takie proste i dlatego .

Orientacja tutaj jest dziwna, z jednej strony jest to wygodny widok od trzeciej osoby, z drugiej strony - wszystko jest zbyt blisko i kiedy pojawiają się wrogowie, są dosłownie blisko ciebie, mówiąc, że wszystko jest wygodne do strzelania - nie, nie jest, o wiele łatwiej jest po prostu strzelać w przeciwnym kierunku, niż dostać się do wroga. Jednak możesz to zrozumieć, możesz poruszać się po poziomach, rozwijać swojego bohatera i stać się bardziej niebezpiecznym i niebezpiecznym dla tłumu chodzących trupów!


Funkcje:

  • Kowboje i dziki zachód - trudne czasy, nawet zombie
  • Trzy tryby gry i trzy poziomy trudności
  • Zdolność do rozwijania i dostosowywania swojej postaci
  • Wiele złożonych poziomów wypełnionych zombie

Wady gry:

  • Reklama i donat są obecne, mimo że gra jest wciąż dość surowa i nie jest gotowa, by uderzyć Cię swoim blaskiem

Podsumowując: WESTERN DEADSHOT ma wiele trudności, które deweloperzy planują rozwiązać w najbliższej przyszłości, więc polecam czekać, a następnie sprawdzić, czy jest lepiej;)


Reklama

Pobierz WESTERN DEADSHOT 1.0.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (12)
Data umieszczenia 2018-01-02 15:46
rozmiar 72.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/04 09:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |