Survivor Royale
4.2 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Survivor Royale ogłosiła, że ​​jest to strategia dla androida, co jest dość trudne do argumentacji, ponieważ muszę tu myśleć i planować, ale wydaje mi się, że będzie bardziej odpowiednia do formatu akcji, bez której nie można również zrobić, a im dalej, tym bardziej Będzie więcej!

Przygotowałam grę w studiu NetEase Games, na konto której jest już kilka projektów o przetrwaniu, ponieważ ten jest ustawiony, to po prostu żadne zombie tutaj nie będzie, twoi główni wrogowie to ci sami gracze jak ty!


Najbardziej niezwykłą rzeczą w tej grze jest rozgrywka, a dokładniej, sama idea gry, oparta na okrutnej fabule popularnych filmów, z których jedna, nawiasem mówiąc, nosiła nazwę "Commando", w której więźniowie rzucono na odosobnioną wyspę, dali broń i obiecali odpuścić jedyny, który może przeżyć w tym piekle.

Ideą tego, co się dzieje, jest to, że ty, a także 99 innych graczy jest rzucanych do miejsca, w którym musisz się nawzajem niszczyć. Początkowo nie masz broni, więc pierwszym zadaniem jest znalezienie go, po czym, aby wyszukać innych graczy i je zniszczyć lub poczekać, aż się wyczerpią i zakończyć, taktyka może być inna, ale im mniej graczy pozostanie, tym mniej będzie aby stać się miejscem, więc wcześniej czy później zetkniesz się z kimś i będziesz musiał stanąć w obronie siebie.

Nietrudno się domyślić, że nawet z ograniczeniami 16+, ze względu na okrucieństwo graczy, pomysł był lubiany, więc ich liczba aktywnie zbliża się do 5 milionów, a ja z kolei rekomenduję dołączenie do wydarzenia;)


Funkcje:

  • Proste zasady - 100 graczy i tylko 1 ocalały
  • Ogromne terytoria, które z łatwością pomieszczą tylu graczy
  • Prawdziwe warunki walki, które składają się z różnych cech tego obszaru
  • Możesz połączyć siły z innymi graczami
  • Broń i transport są bardzo realistyczne
  • Bez reklam, co jest niesamowite

Wady gry:

  • Bez donatu niestety to nie zadziałało

Rezultat: gra Survivor Royale to nie tylko doskonała i interesująca akcja z elementami strategii, to także oryginalny projekt, który aktywnie zyskuje na popularności, pomijanie jest przeciwwskazane!


Reklama

Pobierz Survivor Royale 1.138 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1,New Season: S5
2,New Fashion:Underground boxer
informacje ogólne
wersja 1.138 (38)
Data umieszczenia 2019-01-05 00:05
rozmiar 36.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.15★ 83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/05 08:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |