ALICE
4.1 (9)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra ALICE to przede wszystkim projekt edukacyjny, którego celem jest wyjaśnienie podstawowych zasad wszystkim tym, którzy sobie tego życzą, po czym twoja obecność w Internecie może stać się trochę bezpieczniejsza, więc nie polecam ignorowania tego projektu, tym bardziej, że wszystko odbywa się bardzo, bardzo interesująco.

Przygotowałem grę na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii, z pióra, z którego nic takiego wcześniej nie poszło, nie byłbym zaskoczony, gdyby ten projekt był jakimś rodzajem kursu lub pracy magisterskiej innego uzdolnionego studenta, który postanowił uczynić świat trochę lepszym, świetnym początkiem!


Motywacja projektu jest bardzo zrozumiała i dostępna - każdego dnia na świecie coraz więcej użytkowników Internetu staje się coraz bardziej, z najbardziej zróżnicowanych warstw społecznych, różnych płci i grup wiekowych, Internet jest teraz dostępny dla prawie wszystkich. Na tym tle rośnie liczba oszustów, którzy pasożytują właśnie na użytkownikach, którzy są nowicjuszami w zakresie bezpieczeństwa w sieci, co ta gra będzie próbować naprawić.

Aby wszystko zaimplementować postanowiono w formacie platformowym, którego głównym bohaterem będzie nastolatek, który znalazł się w zupełnie innym świecie, który, jak widać, reprezentuje tutaj ogrom Internetu. Wykonując zadania i walcząc z wrogami, stopniowo dowiesz się jakiejś przydatnej bazy, którą możesz opanować bardzo szybko i prosto, ponieważ od dłuższego czasu wszyscy wiedzą, że w trakcie gry informacje są dużo lepsze;)


Funkcje:

  • Postaraj się chronić swoją tożsamość, która została skradziona!
  • Pięć długich poziomów z różnymi niebezpieczeństwami i pułapkami
  • Jasna kontrola i rozgrywka
  • Przebiegła sztuczna inteligencja, która nadal da ci szansę na wygraną
  • Brak darowizny i reklamy!

Wady gry:

  • Jakie mogą być wady w całkowicie darmowej grze szkoleniowej? Właśnie tak! Brak.

Najważniejsze: jeśli lubisz klasyczne platformówki, a świat Internetu jest dla ciebie nowy, to możesz rzucić grę ALICE i podnieść swoją wiedzę na nowy poziom, to nie zajmie dużo czasu.


Reklama

ALICE dla LG L Fino

Ocena:

(9)
4.05★ 81%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/05 09:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |