Surface: Lost Tales Collector's Edition
0 (0)

Surface: Lost Tales Collector's Edition

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Surface: Lost Tales Collector's Edition to zagadka dla Androida, której główną cechą będzie poszukiwanie przedmiotów niż ten gatunek i jest ona znana, szczególnie gdy gra pochodzi od twórców długopisów ze studia Big Fish Games, z kreatywnością, którą od dawna znamy, więc ponieważ na ich koncie podobnych gier już nie jest jedna dziesiąta, więc znają swoją działalność.

Są u tych programistów i oczywisty minus, nawet trochę, jeśli tak to rozumiem. Jedna z nich - wszystkie ich gry są trochę podobne, na szczęście nie jest to opowieść, ale jeśli gra się dużą część tego, to trend na pewno zauważy, to nie każdy lubi. Drugą ważną kwestią jest to, że ich gry rzadko są darmowe, w tym przypadku sytuacja jest podobna, możesz ją pobrać, oczywiście, możesz ją dostać za darmo, ale jeśli chcesz ją przejrzeć, a dodatkowo zdobądź specjalny rozdział, przygotuj się na zapłacenie około czterech dolarów, co nie jest tak mało, jak mi się wydaje ...


Powróćmy jednak do mocnej strony gry, czyli do fabuły! Tym razem czekamy na nieco dziwne i niecodzienne podejście, nawet w ramach tego gatunku, bo będzie o kilku postaciach z bajek, którym jakoś tajemniczo udało się utknąć w naszym świecie, a twój bohater nie tylko je widzi, ale także postanawia sobie poradzić sytuacja powstaje i normalizuje wszystko, co się dzieje.

Łatwo pomóc bohaterom z bajki - trzeba znaleźć brakujące strony książek, aby mogli wrócić, ale do tego trzeba będzie znaleźć wiele innych obiektów i zwiedzić kilka miejsc, nie zapominając bronić się przed złośliwym prześladowcą, który również pochodzi z bajki, i przyjazny ...


Funkcje:

  • Dwa światy, bajeczne i prawdziwe, oboje czekacie;)
  • Ucieczka przed złym łowcą, tylko po to, abyś mógł dostać się do finału
  • Różne postaci znane z wielu opowieści
  • Dodatkowy rozdział opowie zupełnie inną historię ...
  • Wiele lokalizacji i ładna grafika
  • Jak zwykle prosta kontrola

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest wypłacana, będzie kosztować każdego 4 dolary

Konkluzja: Surface: Lost Tales Edycja kolekcjonerska to typowy pokaz zadań ze studia Big Fish Games, więc jak zwykle czeka na fascynującą historię, wyostrzona grafika i zarządzanie, oczywiście, maksymalna przyjemność za pieniądze, więc nic niezwykłego;)


Reklama

Pobierz Surface: Lost Tales Collector's Edition 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (15)
Data umieszczenia 2018-01-06 18:11
rozmiar 46.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/07 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |