Fishercat
4 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Fishercat to gra zręcznościowa dla Androida, złożona w formacie platformowym i jest świetną opcją do odpoczynku, bo i tak, ale tutaj chodzi o foki, własną wyspę i wędkarstwo, ale zgodzisz się, że ten format odpoczynku będzie odpowiedni nawet dla wielu ludzi!

Przygotowaliśmy grę w studio LoadComplete, z niektórymi projektami, które już poznaliśmy, na przykład z horrorami DEAD EYES i kilkoma innymi projektami, ale widocznie tym razem czekamy tylko na pozytywne i przyjemne wrażenia.


Rozgrywka jest bardzo prosta, spokojna, powiedziałbym, ale jak zwykle wszystko zaczyna się od twojej warunkowej "bazy", w której żyje nasz bohater i jego przyjaciele. Przy okazji, naszym bohaterem jest kot, ale nie zawstydzaj go, to nie przeszkadza mu w zarządzaniu łodzią i łowieniem ryb, co właśnie robisz. Jedyne, o czym warto tu wspomnieć, to to, że wędkarstwo nie jest czymś zwyczajnym, ponieważ w naszym przypadku użyjemy sprzętu do nurkowania, który pozwoli zejść na głębokość i na harpun, z którego można po prostu łowić. Zasadniczo nie można tutaj przegrać, więc jedynym ograniczeniem jest dopływ tlenu do zbiornika, więc zejdź na dół, spróbuj złapać jak najwięcej ryb, zdobądź nagrody i spróbuj raz po raz.

Oczywiście, w miarę rozwoju będziesz poproszony o ulepszenie harpuna i innych akcesoriów, których używasz, ale to nie neguje spokoju ducha, który towarzyszy wszystkim, co dzieje się na ekranie, bez wyjątku i bez innych opcji, nawet ścieżka dźwiękowa wybrała wspaniałe, odpowiednie dla taka sytuacja.


Funkcje:

  • Atmosfera zaskakującego spokoju, po prostu to lubisz!
  • Przyjemna grafika typu platformy
  • Koty, wędkarstwo, łódź i ekwipunek - wszystko, czego potrzebujesz do rekreacji
  • Wiele interesujących i ukrytych sekretów, które musisz rozwiązać

Wady gry:

  • Spokój gry jest zakłócany przez obecność darowizny i reklamy, ale nie tak bardzo

Rezultat: świetny arcade The Fishercat jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie proponowaną atmosferę, więc jeśli kochasz dynamikę i okrucieństwo, to ten projekt nie będzie dla ciebie działał, a jeśli szansa na relaks dla ciebie jest ważna - zwróć na to uwagę.


Reklama

Pobierz Fishercat 4.1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Known Bug Fix.
informacje ogólne
wersja 4.1.5 (211)
Data umieszczenia 2021-10-08 12:34
rozmiar 100 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.98★ 79.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/07 09:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |