Symulator parkowania na wielu poziomach 7
0 (0)

Symulator parkowania na wielu poziomach 7

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Symulator parkowania Multi Level 7 jest parkingiem dla Androida, a jeśli przejdziesz do szczegółów, a następnie siódmej części, to delikatnie wskazuje, że ostatnie sześć było całkiem udane. Postanowiłem jednak sprawdzić i znaleźć wszystkie sześć ostatnich części, co zaskakujące, okazało się całkiem proste, ponieważ w profilu programisty wszyscy są obecni. Trend we wszystkich częściach nie jest najbardziej różowy, ponieważ od trzeciego tracą popularność, co oznacza, że ​​naszym zadaniem jest dowiedzieć się, co jest nie tak.

Przy okazji, trochę o programistach, których rolę odgrywa studio "Graj za pomocą gier", dość dobrze znane z ogromnej liczby różnych "symulatorów", do rangi, do której ta gra została dodana, szczerze mówiąc, niezupełnie, ale nic, do czego już dawno przywykliśmy.


Rozgrywka, jak rozumiesz, wiąże się z koniecznością parkowania samochodów, i na samym początku będzie taka sama, która jest bardzo podobna do Mercedesa najnowszych modeli, co oczywiście jest całkiem fajne, ale nie fundamentalnie. Od samego początku staje się jasne, że złożoność czeka nas bardziej niż umiarkowanie, począwszy od odpowiednich zadań i ram czasowych, które są im przydzielane, a kończąc na bardzo responsywnej kontroli zręcznościowej, która pozwala czuć się komfortowo na ograniczonym obszarze. I wydaje się, że wszystko jest jak zwykle, co można zapisać w minusie, ale nie będziemy, bo są rzeczy bardziej oczywiste, w szczególności grafika, która siódmej części charakteryzuje się nadmierną skromnością i fizyką, co, jak pisałem absolutnie zręcznościowo, Cóż, tutaj, wiesz, chciałbym czegoś bardziej zbliżonego do rzeczywistości. Nic więc dziwnego, że główna publiczność idzie do bardziej nowoczesnych projektów, których twórcy zrozumieli tę sytuację i poprawili ją.


Funkcje:

  • Duża flota samochodowa, nad którą programiści wykonali dobrą robotę
  • Ruch uliczny i inne problemy związane z parkowaniem
  • Różnorodne witryny, od sklepów po wielopoziomowe parkingi
  • Wszystkie misje w grze są darmowe i jest ich ponad 50!
  • Możliwość zmiany widoku

Wady gry:

  • Reklamy i darowizny są nadal obecne
  • Grafika i fizyka nie czerpią z siódmej części niczego ...

Rezultat: symulator parkowania Multi Level 7 nie jest najbardziej realistycznym i pięknym parkingiem, jednak można go pobrać za darmo, więc można go pobrać na zmianę, zwłaszcza jeśli urządzenie nie trawi zaawansowanych projektów ze stromą grafiką.


Reklama

Pobierz Symulator parkowania na wielu poziomach 7 1.2 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2 (17)
Data umieszczenia 2020-09-14 12:58
rozmiar 67.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/08 08:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |