Archer Duel
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Archer Duel to gra zręcznościowa dla Androida, w której musimy strzelać strzałami, i robimy to nie tylko dokładnie, ale także bardzo szybko i nie tylko dla celów statycznych, będziesz tu i ruszała się i wiele innych, a poziom złożoności projektu wyraźnie zbliża się do koncepcji "hardcore", co będzie dla wielu doskonałą niespodzianką, nieprawdaż?

Przygotowaliśmy grę w studiu XIJI Game, z kreatywnością, którą musimy tylko poznać, ponieważ na jej koncie są tylko cztery całkiem podobne projekty, z których jeden wziął dziś pod uwagę.


Rozgrywka ma bardzo przejrzystą rozgrywkę, w szczególności po lewej stronie ekranu na twojej małej wieży pojawi się twój bohater, który jest obsadzony cebulą, a po prawej, z różnych odległości, będą inne wieże z innymi łucznikami, które zostaną zastrzelone. Ponadto, niektórzy z twoich wrogów będą posiadać duży miecz i powoli (a niektórzy szybko) poruszają się w twoim kierunku, oni także muszą zostać postrzeleni. Tutaj warto zauważyć, że miejsce, do którego trafiasz, jest ważne, więc czasami możesz zabić wroga dosłownie z jednego dobrze wycelowanego strzału w głowę, a czasami będziesz musiał strzelić do niego wieloma strzałami, z których każda wpadnie w niewłaściwe miejsce chciałbym. Niestety, podobna sytuacja dotyczy twojego bohatera, więc czasami po prostu przegrasz bardzo szybko, będziesz musiał się z tym pogodzić, inaczej to nie zadziała ...

Gra jest wyraźnie podzielona na poziomy, ale nawet ta pierwsza nie będzie tak łatwa, ponieważ musisz wytrzymać 4 fale, a to nie jest takie proste ... niemniej jednak nie będziesz ograniczać liczby prób przejścia poziomu, możesz zacząć raz za razem, aż się zmęczysz.


Funkcje:

  • Im więcej wrogów zabijesz, tym więcej zdobędziesz punktów
  • Broń i strzały można ulepszać
  • Naucz się strzelać w głowę i nikt nie może ci się oprzeć
  • Wysoka złożoność, tutaj dla ciebie to hardcore!
  • Dynamiczna, bardzo trafna ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Reklama i donat, po co być zaskoczonym ...

Rezultat: jeśli interesuje cię format złożoności i umiejętności łucznika, to Archer Duel jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Możesz pobrać grę za darmo, więc nie myśl długo.


Reklama

Pobierz Archer Duel 1.0.8 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.8 (10008)
Data umieszczenia 2018-04-09 17:14
rozmiar 42.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje XIJI Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/08 09:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |