Dead Fog: Last Stand
4.4 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dead Fog: Last Stand to strzelanka dla zombie dla Androida, w której będziesz strzelał do zombie, co jest logiczne, jednak deweloperzy powinni płacić hołd, ponieważ bardzo starali się zebrać w grze ponurą atmosferę i kilka innych ważnych elementów gatunku, które niektórzy z jakiegoś powodu zostały zignorowane.

Przygotowaliśmy grę w studiu SergeChateau_u, której nazwisko jest bardziej prawdopodobne, że jesteśmy niezależnym programistą, ale jedno mogę powiedzieć na pewno, ten projekt nie jest pierwszy, ani nawet pierwszy o zombie, więc przynajmniej pewne doświadczenie było już w pewnym sensie podobne gra stała się nieco bardziej nowoczesna, ale jesteśmy tutaj, aby spojrzeć na wszystkie jej mocne i słabe strony.


Rozgrywka dotyczy znanego formatu dla wszystkich strzelców, ale jak zwykle, nawet na ograniczonej platformie, na którą została przygotowana gra, obowiązują pewne ograniczenia. Tak, będziesz mieć możliwość swobodnego poruszania się, ale tylko w niewielkiej części obozu, którą musisz strzec w pierwszym zadaniu. Do obozu, jego obrony i adekwatności zombie (bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmiało), są poważne pytania. Na przykład, dlaczego pozostawić otwartą bramę w obozie, nawet jeśli opóźni się licznik długości zombie i nie uda się jej złamać. W rezultacie niektóre zombie w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu utknęły w płocie i można je bezpiecznie zastrzelić, a niektóre przedostają się przez otwarte bramy i natychmiast, albo przez nawigatora, idą albo na swoją stronę, albo na stronę czegoś ważnego w obozie, to też, nikt nie zadał sobie trudu, aby chronić za pomocą magicznego ogrodzenia. Ponadto na pewno będziesz miał problem z niszczeniem zombie, ponieważ w ciele możesz nawet uwolnić cały klip, wynik jest mały, ale jeden lub dwa trafienia w głowę i wszystko, zombie nie, co jest wprost dziwne, szczególnie dla takiego strzelca.

Mocną stroną gry jest mroczna atmosfera, ponieważ akcja rozgrywa się w nocy, we mgle i wygląda na naprawdę przerażającą, dla której możesz wybaczyć grę dla wielu innych problemów, ponieważ to atmosfera, którą niewielu ludzi robi ostatnio, ale na próżno!


Funkcje:

  • Strzelanka pierwszoosobowa, świetnie!
  • Mroczna, okropna atmosfera
  • Dziesięć gatunków zombie
  • Trzy rodzaje broni, na których ciągle kończy się amunicja

Wady gry:

  • Reklama i mała wpłata - nie stanowi problemu
  • Problem z logiką, która czasami jest zerwana lub brakuje jej

Konkluzja: Zdecydowanie gra Dead Mist: Last Stand nie jest arcydziełem, a nie standardem, w najlepszym przypadku można ją umieścić na średnich pozycjach oceny warunkowej, ale wielu konkurentów powinno patrzeć na ponurą atmosferę i myśleć, ponieważ czasami to za mało.


Reklama

Pobierz Dead Fog: Last Stand .9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Multiplayer Client mode Added!
Single Player mode improved.
-23 new zombies
-New levels of difficult
-New effects
-Weapons improved
-New Weapon "Axe" added.
informacje ogólne
wersja .9 (3)
Data umieszczenia 2018-06-25 12:37
rozmiar 87.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.35★ 87%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/09 08:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |