Tash n Trash Rush
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Tash n Trash Rush to przygodowa gra zręcznościowa dla twojego androida, w której od razu masz kilka możliwości rozwoju tego wielowymiarowego gatunku, w szczególności są elementy lodowiska i skoczków i wiele więcej, a najfajniejsza jest w projekcie, niezwykła dla naszego znudzonego spojrzenie.

Przygotowano grę w studiu Mars 1982 Ltd i jej wczesną popularność oceniając, pojawił się dopiero wczoraj, co więcej, jest to pierwszy projekt od tych deweloperów, ale zaskakująco, nie przyszli oni z pustymi rękami. Jak się okazało, przed pojawieniem się na telefonach komórkowych, około pół miliona ludzi poznało naszych bohaterów dzięki komiksom, których autorzy postanowili zadowolić swoich fanów wyglądem gry, co jest całkiem miłe z nich, zwłaszcza, że ​​gra odbywa się bardzo jakościowo.


Dzięki rozgrywce nie było łatwo odgadnąć rozgrywkę, od razu oferując nam dwa tryby gry - niekończącą się i przygodową, oczywiście, najciekawsza jest przygoda, ponieważ zawierają one więcej opcji rozrywki, więc będziemy zwracać na nie uwagę. W szczególności zaczynamy od klasycznego płukania, w którym trzeba przejść cały poziom na wózku, przeskakując przez różne przeszkody i inne pułapki, które są całkiem sporo, a przede wszystkim ze względu na cechy konstrukcyjne, ale można się do tego przyzwyczaić. Następnie otrzymasz propozycję poziomu, na którym spadnie nasz bohater, i znowu musisz unikać niebezpieczeństw i unikać wszelkiego rodzaju przeszkód, co w ogóle nie jest nowością, ale miło jest zobaczyć, kiedy wszystko to dzieje się w tej samej grze, a nawet trochę związane do narracji, jako podstawą gry był komiks, w stylu którego jest oprawiony, który przyciąga również zasłużoną uwagę.


Funkcje:

  • Dwa globalne tryby gry
  • W trybie przygodowym znajdziesz wiele formatów tego, co się dzieje
  • Gra oparta jest na komiksie o tej samej nazwie
  • Dość wysoka złożoność
  • Fajny wygląd

Wady gry:

  • Reklama i mały donat

Konkluzja: trudno powiedzieć, jak obecna baza fanów zareaguje na grę Tash n Trash Rush, ale miejmy nadzieję, że reakcja będzie warta prac, zastosowanych przez programistów.


Reklama

Pobierz Tash n Trash Rush 1.2.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Improve performance! Follow Tash n Trash see description!
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (19)
Data umieszczenia 2018-01-08 17:23
rozmiar 24.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/09 09:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |