Bridge.io
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bridge.io to gra zręcznościowa dla Androida, w której zbudujesz mosty i całkiem interesującą metodę, którą niektórzy zapaleni gracze już znają, ponieważ próba jej wdrożenia była już wcześniej w niektórych projektach.

Twórca gier Xi You Di Wang przygotował grę, która zdecydowała się pójść w dość dobrze znany sposób, wybierając format io swojego projektu, znanego z wielu innych gier, do których nie zadzwonimy, już wiesz, co to było i ile osób w nich gra. Nie jest to jednak pierwszy projekt dewelopera, co więcej, nie jest on pierwszy w tym formacie, ale warto zauważyć, że żaden pojedynczy projekt nie jest szczególnie popularny, kto wie, który z nich zostanie nakręcony jutro? Tutaj najważniejsze jest, aby się nie poddawać, niż ten deweloper i zajęty, a my przyjrzymy się jego następnej próbie.


Rozgrywka, w przeciwieństwie do większości projektów io, obejmuje dwa tryby gry - sam w sobie jest online, gdzie możesz rywalizować z innymi graczami, którzy, nawiasem mówiąc, nie mają jednego trybu, za który możesz ciężko i umiejętnie trenować przez długi czas.

Sama rozgrywka okazała się niejednoznaczna, w każdym razie trudno będzie ją opanować, pomimo prostego komunikatu, o idei, z której zbudujemy mosty między wyspami. Problem polega na tym, że z proponowaną wersją budynku będziemy musieli aktywnie korzystać z naszego oka, liczyć na coś innego tutaj jest niemożliwe. Chodzi o to, aby most, który musi być przemieszczany między małymi wysepkami, wznosił się w górę, trzeba go także zatrzymać w chwili, gdy jego rozmiar będzie dokładnie odpowiadał wymaganej odległości, jeśli most jest nieco niższy - tracisz, trochę więcej - także przegrywasz. .. Tak więc pojedynczy tryb szkolenia tutaj jest bardzo istotny.


Funkcje:

  • Dwa tryby - online i single
  • Buduj mosty, koncentrując się na oku
  • Wysoka złożoność
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Donat i reklama, jak w każdym innym projekcie online
  • Czasami trudno jest zrozumieć, w jaki sposób można ominąć to lub tamto miejsce, ogólnie złożoność jest wysoka i nierozsądna, a nie zawsze

Najważniejsze: gra Bridge.io najprawdopodobniej nie będzie w stanie zainteresować najbardziej przypadkowych graczy, ponieważ możesz osiągnąć dobre wyniki tylko dzięki mieszance szczęścia i umiejętności, której otrzymanie zajmie bardzo dużo czasu.


Reklama

Pobierz Bridge.io 1.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2018-06-07 12:38
rozmiar 46.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/11 09:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |