Kosmiczne jaja
4.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Cosmic Eggs jest roguelik dla Androida, ale ma kilka ważnych i interesujących żetonów w tej chwili, której po prostu nie możesz przegapić. Na początku gra pochodzi z Japonii, a to już oznacza coś, ponieważ w tym kraju narodziły się gry komputerowe i jest wiele interesujących układów, które nie są dla wszystkich jasne, ale są i będą!

Przygotował grę w studio Ambition co., Ltd., która zdążyła już wydać kilka ciekawych projektów, które zdobyły niewielką liczbę fanów, jednak była to pierwsza gra fabularna, co oznacza, że ​​próbowali!


Rozgrywka opowie o odległej przyszłości, a mianowicie o roku 3001, kiedy na naszej rodzimej planecie pojawia się kolejne zagrożenie, które pochodzi z ciemnych głębin kosmosu w postaci nieznanej bakterii, która niszczy wszystko, co żyje i rozprzestrzenia się bardzo szybko. Oczywiście taki wynik nikogo nie interesuje, więc twoim zadaniem jest znaleźć źródło infekcji i ją zniszczyć, a tym samym ocalić nie tylko planetę, ale całą galaktykę.

Oczywiście, do takiej misji, będziesz potrzebował zespołu, którego zbieranie i rozwój będziesz robił, podczas gdy zawsze będzie możliwość pozyskania wsparcia innych graczy, którzy podobnie jak ty będą walczyć ze wspólnym wrogiem, ale nietrudno zgadnąć, że razem będzie łatwiej i więcej zabawy. Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, musisz pracować z jajami, które trzeba wyhodować, nakarmić itd., Wymyślając nowe rodzaje stworzeń, które mogą skuteczniej oprzeć się wrogowi.


Funkcje:

  • Wiele rodzajów stworzeń, które będziesz kontrolować
  • Rozwijaj i pompuj kosmitów, zobacz, jak zmienią się pokolenia!
  • Jedz jedzenie w bitwach z wrogami i karm swoją drużynę, aby była silniejsza
  • Prosta kontrola i automatyczne bitwy
  • Więcej treści w nadchodzących aktualizacjach
  • Istnieje możliwość łatwego wejścia na szczyt tabeli, prawie nie ma konkurencji

Wady gry:

  • Stylistyka wykonania jest absolutnie zgodna z krajem pochodzenia, nie każdy lubi ten format
  • Ta gra jest zupełnie nowa i praktycznie nie ma tam innych graczy
  • Reklama i donat, które nie przeszkadzają

Rezultat: gra Cosmic Eggs to nie tylko przyjemna rozgrywka, tak jest w przypadku gry, którą dostajesz przez długi czas, ponieważ masa zawartości, która już istnieje i wszystko, co planują wydać, będzie bawić dłużej niż rok, zwłaszcza jeśli gra zyska odpowiednią popularność .


Reklama

Pobierz Kosmiczne jaja 1.0.5 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (37)
Data umieszczenia 2018-05-28 11:07
rozmiar 43.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/12 09:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |