Vikings.io
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Vikings.io to swobodna gra dla Androida, który żyje online i zaprasza Cię do rywalizacji z innymi graczami o prawo do bycia najlepszymi, sama nazwa gry została odebrana z jakiegoś powodu, dzięki czemu wizualny projekt i ogólnie esencja tego, co się dzieje, będą w jakiś sposób połączone z Wikingami!

Przygotowałem grę w studio z kanoniczną nazwą "Sword Studio", więc rozumiesz, o czym będzie mowa;) Przy okazji, jest to pierwszy projekt studia, co oznacza, że ​​możesz pogratulować im wydania!


Zanim poradzisz sobie z grą, warto zrozumieć, co wiemy o Wikingach. W rzeczywistości - bardzo mało, szczególnie w porównaniu z masą innych narodowości tamtych czasów. Problem polegał na tym, że nie mieli oni języka pisanego, co oznacza, że ​​wszystko, co o nich wiemy, jest oparte na serialach, filmach i niektórych książkach, których informacje zostały zebrane z zapisów innych osób i wykopalisk, ale, wiesz, informacje są wątpliwe. Niemniej jednak wszyscy wiemy, że Wikingowie zawsze walczyli z kimś, to był ich styl życia i główny cel, więc nie jest zaskakujące, że właśnie to będziemy robić w grze.

Pole gry to duży obszar wypełniony kryształami, które musisz zebrać, aby twój bohater stał się silniejszy i mógł stawić opór wrogom, ponieważ każdy inny napotkany Wiking jest wrogiem. Gdy tylko zbliży się do ciebie, musisz zacząć machać toporem, aby go zabić, możesz to po prostu zrozumieć, ponieważ każdy gracz będzie miał klasyczny pasek życia. Również w zarządzaniu wszystko jest dość proste, istnieje joystick, który odpowiada za kierunek ruchu, przycisk do przyspieszenia, przycisk do ataku z siekierą i kilka interesujących żetonów, z których można korzystać w miarę rozwoju postaci.


Funkcje:

  • Jasna kontrola i szybki start
  • Każda runda jest ograniczona do 6 minut, jest to wygodne
  • Istnieje kilka trybów gry
  • Różne umiejętności i kierunki rozwoju bohatera
  • Oczywiście podekscytowanie spowodowane faktem, że jest to konfrontacja online i na żywo

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Podsumowując: podobnie jak wiele innych projektów z prefiksem "io", gra Vikings.io ma prawo do życia i okazała się dość interesująca, co docenią większość graczy, którzy lubią ten gatunek.


Reklama

Pobierz Vikings.io 1.1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (111)
Data umieszczenia 2018-01-11 22:34
rozmiar 13.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.8★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/12 10:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |