Ashworld
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Ashworld to gra akcji dla Androida, która oczywiście będzie brzmiała bardzo skromnie, ponieważ jest bardzo interesująca opowieść o grze, więc lepiej zacząć od twórców, którzy tchnęli życie w ten pomysł!

Przygotowaliśmy go w studiu znanym pod nazwą OrangePixel, wielu projektach, które już dotarły do ​​naszej witryny, ważne jest również to, że większość z nich pozostaje popularna, ponieważ wielu lubi klasykę, nawet jeśli jest to rozmyta setka pikseli, ale to kolejna historia ...


Co jeszcze musisz wiedzieć o Ashworld? Nie wiem, oficjalnie czy nie, ale wszystko, co się dzieje, przypomina klasykę gatunku "thrash horror" w kinie i słynny film z 1981 roku "The Evil Dead", a także dwie kolejne części filmu, a nawet serial nakręcony w tej serii. Jedyna różnica polega na tym, że gracze czekający na otwarty świat, gdzie można iść gdziekolwiek i prawie na równi, aby dostać się do następnego wypadku, można wydostać się z niego dzięki dobremu arsenału broni, z którym nie ma oczywiście żadnych problemów, wybór jest imponujący, jak wiesz, nie powinieneś lekceważyć żadnych przejawów zimnej broni, nawet jeśli jest to bumerang ... A ogólnie rzecz biorąc, wszystko to brzmi świetnie, ponieważ niewielu odmówi takich przygód, ale jak zwykle pojawiły się pewne problemy ... .

Problem polega na tym, że w każdym razie, w mojej opinii, jest kilka ważnych czynników. Gra jest wypłacana, że ​​w tym studiu cena jest dość wysoka, za cztery dolary na Androida można kupić dużo, ale grafika była jakoś dziwna, co czyni ją "zbyt klasyczną". Nie jestem przeciwko pikselom w grach, to nie tylko cały gatunek pixel-artu się pojawił, jednak wszystko wydaje się być za dużo, czasem trudno będzie ci zrozumieć, co się dzieje na ekranie. Oczywiście, przyzwyczajasz się do tego, ale czy tak powinno być w płatnej grze?


Funkcje:

  • Duży, otwarty świat, w którym można wchodzić do budynków, komunikować się, walczyć i podróżować
  • Mnóstwo interesujących broni, zaczynając od bumerangu i kończąc na działko plazmowe
  • Zestaw jaskiń i sekretnych miejsc
  • Różne pojazdy, każdy z "charakterem"
  • Fabuła, podzielona na misje i stos treści pomocniczych, dzięki czemu nie nudzisz się, gdy przejdziesz przez fabułę
  • Wiele przedmiotów, które można przechowywać w ekwipunku i istnieje możliwość tworzenia!

Wady gry:

  • Gra jest płatna, będzie kosztować 4 dolary, plus grafika nie będzie polubiona przez wszystkich

Konkluzja: Gra Ashworld zasługuje na uwagę, przynajmniej z tego powodu, że programiści wykonali świetną robotę myśląc o świecie, zadaniach, sprzęcie i niesamowitej ilości innych treści, jednak o tym, że gra ostatecznie wygląda i jak wiele może odstraszyć wielu potencjalnych fanów. Jednak programiści zapewne również to rozumieją, więc gra jest dla elity;)


Reklama

Ashworld dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje OrangePixel na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/13 08:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |