Straszne sąsiedztwo
4.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Scary Neighborhood jest zagadką questową dla androida, który z jakiegoś powodu został uznany za "symulatora", co jest zasadniczo błędne, ponieważ wszystko, co tu się dzieje, jest trudne do powiązania z wydarzeniami, które regularnie pojawiają się w prawdziwym życiu i wokół nas.

Przygotował grę w studiu SMG - Super Megatron Games, na konto której jest wiele innych projektów, ale ten otrzymał ocenę 16+, winę za sceny przemocy, bez której nie ma wiele do zrobienia w tej historii, więc miejcie na uwadze!


Zgodnie z fabułą, naszą główną postacią jest Ben i jest on dość ciekawy, i, jak widać, ma dużo wolnego czasu, ponieważ większość z nich zaczęła zwracać uwagę na swojego sąsiada, który zachowuje się bardzo podejrzanie. Jedna rzecz do oglądania, druga do przeniknięcia do jego domu, że Ben skończył się całkiem smutno, gdy sąsiad go złapał, a teraz musimy uciec, przedzierając się przez okropne pomieszczenia domu sąsiada, które zawierają wiele tajemnic i okropnych znalezisk. .

Od momentu uwięzienia, fabuła zaczyna się rozwijać we właściwym żywiole, ponieważ obudzisz się w piwnicy, w której zły sąsiad torturował i zabijał ludzi, a potem spotkasz swojego przyjaciela, który zniknął kilka tygodni temu, nauczy cię podstaw przetrwania w tym strasznym miejscu i sam w sobie. , spróbujesz uwolnić się, ale jest to długa i bardzo niebezpieczna ścieżka, którą mogą przejść tylko odważni i sprytni gracze, ponieważ oprócz totalnego horroru znajdziesz wiele łamigłówek, które rozwiążą pożądane wyjście ...


Funkcje:

  • Piękna grafika, nad którą ładnie działała
  • Mroczne, przerażające i przerażające środowisko
  • Wiele ciekawych zadań z różnych gatunków
  • Wskazówki, klucze i inne przedmioty, które musisz znaleźć
  • Ułóż pułapki, aby przeżyć

Wady gry:

  • Dość wysokie limity wiekowe
  • Reklamowanie i Darowizna

Konkluzja: jeśli lubisz horrory, gra Scary Neighborhood jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, w każdym razie, po zapoznaniu się z nią, na pewno zrozumiesz, którego sąsiada nie chcesz zobaczyć w prawdziwym życiu i zaczniesz doceniać tych sąsiadów, którzy mają to chwila;)


Reklama

Pobierz Straszne sąsiedztwo 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-01-12 17:24
rozmiar 84.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/13 09:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |