MIAŁO 2048
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra DEAD 2048 to zagadka dla Androida, która bardzo umiejętnie potrafiła łączyć nie tylko samą łamigłówkę, która działa na znane mi zasady, ale także elementy strategii w czasie rzeczywistym, a wszystko co się dzieje wiąże się z kolejną apokalipsą zombie, zabawne, nie tak Czy oni?

Przygotowaliśmy grę w studiu Cogoo Inc., na konto którego jest kilka innych interesujących projektów, z których jeden, pod nazwą Cursor The Virus Hunter, pojawił się już na naszej stronie, jednak ta gra z pewnością wyprzedzi ją na popularności, więc spójrzmy!

Jak już wiecie, w naszym przypadku programiści połączyli zombie, 2048 i strategię, a strategia tutaj rozwija się zgodnie z klasykami gatunku Tower Defense, co oznacza, że ​​atakowanie was będzie falą. Nietrudno zgadnąć, że dla kompetentnej organizacji obronnej konieczne będzie złożenie bloków wewnątrz bazy, ale już zgodnie z zasadą łamigłówki 2048, która nie pozwoli na obejście bez dodatkowych funkcji, wśród których będzie możliwość wyczyszczenia tej lub tej klatki, możliwość anulowania ruchu, a nawet osobnego przycisku , dzięki czemu możesz od razu coś zbudować. Nie jest mniej ważne, aby zrozumieć, że z powodu faktu, że będą cię atakować w czasie rzeczywistym, nie będzie praktycznie czasu na myślenie, będziesz musiał myśleć dosłownie w ruchu, aby nie wszystkie funkcje i ręce osiągnęły, ale w tym i leży w kręgu zainteresowania, ponieważ dzięki takiemu podejściu gra nie tylko opóźnia, ale nie wygląda jak zagadkowa gra logiczna!


Funkcje:

  • Idealne połączenie dwóch gatunków
  • Szeroki wybór ulepszeń i ulepszeń
  • Piękna grafika i doskonały design

Wady gry:

  • Reklama i donat, ale wcale nie przeszkadzają

Rezultat: gra DEAD 2048 jest idealną opcją dla tych, którzy nie boją się walki z zombie, ale generalnie przypominają układankę 2048, która może być już dość nudna dosłownie dla wszystkich, którzy grają przez długi czas.


Reklama

Pobierz MIAŁO 2048 1.5.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Minor bug fix.
informacje ogólne
wersja 1.5.5 (120)
Data umieszczenia 2019-06-06 17:58
rozmiar 90.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Cogoo Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/14 09:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |