Sea Battle for Survival - Dowódca Floty
0 (0)

Sea Battle for Survival - Dowódca Floty

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sea Battle for Survival - Fleet Commander to strategia dla Androida, w której pod twoją kontrolą spada cała flota, której zadaniem jest zniszczenie podobnych sił wroga i jednoznaczne umocnienie jej pozycji w przydzielonych przestrzeniach wodnych.

Przygotowaliśmy grę w studio Strategy Gamez, dla której ta gra była druga na liście proponowanych projektów, pierwsza, nawiasem mówiąc, jest również strategią, tylko o średniowieczu i z naciskiem na mapy, ale wciąż dość popularna. W tym przypadku format jest zupełnie inny i się podoba.


Rozgrywka w grze jest dość nowoczesna pod względem wizualnym, ale w przeważającej części wygląda jak słynna gra "bitwy morskiej", tylko że nie musisz niczego zgadywać, wszystkie statki są widoczne, i dalej, szczęście i siła ognia zrobią swoje, przeciwnik nie jest trudny, klikając, dosłownie, kilka przycisków. Ale to dopiero na początku, więc, jak zwykle, będzie musiało się rozwijać i działać szybciej niż przeciwnicy, a to nie jest takie proste, zwłaszcza jeśli nie korzystasz z płatnych usług, bez których nie ma wystarczającej ilości.

Oczywiście istotną cechą rozgrywki będzie fakt, że wszystkie bitwy będą występować w trybie PvP, co oznacza, że ​​będziesz przeciwny prawdziwym graczom, tak jak Ty. Twórcy twierdzą, że trzeba walczyć z milionami graczy na całym świecie, ale pliki do pobrania są wciąż bardzo nieliczne, a na iOS nie znalazłem, więc albo jest bardzo mało graczy, a ty będziesz w stanie dobrze się rozwijać, aż do pierwszego tysiąca pretendentów pojawi się na serwerach lub, jak to często bywa, będzie musiał walczyć z tymi, którzy mieli już około sześciu miesięcy na rozwój, jeśli gra na iOS przyszła pod inną nazwą i nikt nie był zdziwiony przez poszczególne serwery. Tak czy inaczej, będzie trzeba tu walczyć i właśnie tego potrzebujemy z gry!


Funkcje:

  • Ponad dwieście różnych statków na każdą okazję
  • Działania w grze rozwijają się w czasie rzeczywistym
  • Szybkie bitwy, co jest potrzebne do aplikacji mobilnej
  • Doskonała grafika i łatwa obsługa
  • Globalna tabela liderów i inne oceny
  • W grze nie ma reklam, przynajmniej jeszcze nie ...

Wady gry:

  • Ale jest donat, łatwiej będzie z nim grać ...

Konkluzja: Sea Battle for Survival - Fleet Commander jest piękną i dobrze opracowaną strategią na morskie bitwy, więc jeśli chcesz dostać się na sam szczyt tabeli z ocenami - polecam pobrać grę teraz, gdy taka okazja jest po prostu.


Reklama

Pobierz Sea Battle for Survival - Dowódca Floty 1.0.14.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1. New attribute: Power of Hades.
2. New Aircraft Carrier Chip - Urgent Repair.
3. New aircraft carrier for Halloween: Hades/Scarlet Hades/Dark Hades, skills: Overall Attack, Full-warships Defense, Power of Hades
4. New submarine: Scorpio, skills: Restrain, Flare, Electronic Jamming
5. New item: Engineering Unit. Consume Engineering Units to upgrade the building immediately.

For more details, please see the New Version notice in the game.
informacje ogólne
wersja 1.0.14.5 (146)
Data umieszczenia 2021-10-06 03:12
rozmiar 84.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

GOOGLE_PHOTOS

GOOGLE_PHOTOS

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/16 13:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |