Rozwijaj telefon
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Grow Phone to swoisty clicker dla Androida, w którym naszym klientem stanie się wirtualny telefon komórkowy, który nie bez naszych wysiłków zacznie się rozwijać i odejdzie daleko od starego "z guzikami" do nowoczesnego smartfonu o solidnej mocy.

Przygotowałem grę w studio GAMEAGIT, jak już wcześniej pisałem, to jest ich pierwszy projekt, a studio z Korei, na południu, oczywiście, i przez długi czas nie jest tajemnicą, że w tym kraju są bardzo fajne gry online, na pewno nie ma online , ale mimo wszystko oczekiwania są początkowo zbyt wysokie;)


Rozgrywka do gry okazała się skromna, ale jednocześnie niezwykła i dość interesująca, co można od razu napisać do niej jako plus. W rzeczywistości będziemy musieli napełnić telefon, gdzie coś się dzieje, naszym zadaniem jest kontrolować proces i, w procesie gromadzenia punktów, zmodernizować urządzenie, aby stało się ono coraz bardziej nowoczesne i produktywne.

Zarabianie tych samych okularów będzie miało dość dziwny sposób - zbieranie złota, które gromadzi się w baterii, a następnie wydaje je na modernizację. Po pierwsze, złoto będzie musiało zostać odebrane ręcznie, aby przed nami klasyczny pilot, będzie można go rozwijać do momentu, w którym uczestnictwo nie będzie już potrzebne, ale odpowiedzialność za rozwój nadal będzie spoczywać na tobie, ale nie możesz już wchodzić w grę tak często. Dalej wszystko będzie całkiem jasne - wymień planszę i możesz dodawać nowe moduły lub ulepszać je i są one dość typowe dla prawdziwych smartfonów - procesorów, pamięci RAM, wideo i innych elementów, które są w każdym urządzeniu, do którego ściągasz grę. Doskonała opcja, aby zacząć rozumieć składniki swojego smartfona;)


Funkcje:

  • Oryginalna, ale zrozumiała rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Wiele elementów telefonu, które wymagają ulepszania i rozwijania
  • Strome premie i wiele innych interesujących żetonów
  • Bez darowizny, co jest dość dziwne dla pilota

Wady gry:

  • Jest reklama, nie wyłącza się

Rezultat: Grow Phone nie jest typowym, a przez to bardzo interesującym pilotem, który pomoże Ci poznać wewnętrzne urządzenie i czas życia telefonu, który masz w rękach, więc pobierz i przestudiuj;)


Reklama

Pobierz Rozwijaj telefon 1.5.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Resource Optimization
Android 11 version support
Google library version update
informacje ogólne
wersja 1.5.0 (68)
Data umieszczenia 2021-06-12 08:00
rozmiar 86.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje GAMEAGIT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/16 15:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |