Galaxy Avengers
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Galaxy Avengers to działanie dla Androida, w którym czekamy na kosmiczne przygody i możliwość swobodnego poruszania się po dostępnych lokalizacjach, co brzmi bardzo kusząco, jest tylko pytanie, na które nie będzie łatwo odpowiedzieć, ale o tym później.

Przygotowałem grę w studio BlockGames, z niektórymi projektami, które być może znasz, nie zdziwiłbym się, gdyby na naszej stronie już natrafili. Trudno jednak powiedzieć, że programista jest jednym z dobrze znanych, a projekty w większości są dość "surowe", ale zobaczmy, co stało się z nowością, zwłaszcza że wyszło zaledwie kilka dni temu.


Idea tego, co się wydarzyło, okazała się dość interesująca dla programistów, co więcej, co może być nie tak z kolejnymi przygodami kosmicznymi, kiedy na dużych ekranach niedawno dudniła premiera kolejnego odcinka "Gwiezdne wojny", a gdzieś wkrótce w podejściu i "Mścicieli", którzy będą walczyć z poważne kosmiczne zagrożenie ... Wszystko to sprawia, że ​​wydarzenia są istotne, ale w rzeczywistości wszystko wygląda bardzo dziwnie, dlatego ...

Ponieważ akcja rozgrywa się na komiksie, sytuacja przypomina klasyczne wnętrza z filmów "Gwiezdne wojny" lub "Star Trek", jednak główna postać będzie uzbrojona w lekki miecz ... jak ci się podoba ta tura? Nie trzeba dodawać, że ten mały gadżet jest bezpośrednio związany z jedną z franszyz, jednak nie ma informacji na jego temat od deweloperów, a ponadto, ten miecz nieustannie dostaje się do tekstur, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów, chociaż logicznie masz pięć minut na wszystkie ściany spalone już ... Oczywiście, takie podejście nie będzie przyjemne dla wielu i spowoduje wiele pytań, pomimo dość odpowiedniej rozgrywki, a nawet obecności fabuły ...


Funkcje:

  • Pełna rozgrywka "rpg" dla fanów science-fiction
  • Interesująca fabuła
  • Nasycone przygody
  • Gra ma tryb multiplayer z możliwością rzucania wyzwania innym graczom

Wady gry:

  • Jest zarówno reklama, jak i darowizna
  • Wizualnie gra wyraźnie przypomina to, czym nie jest

Konkluzja: jeśli nie znasz znanych serii kosmicznych, spodoba ci się gra Galaxy Avengers, jednak będzie to oznaczać, że nie jesteś całkiem z widowni, na którą liczą programiści, tu jest niespójność.


Reklama

Pobierz Galaxy Avengers 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0 (101)
Data umieszczenia 2018-01-17 20:39
rozmiar 33.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje BlockGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/18 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |