Scooby Doo Mystery Cases
4.5 (4)

Scooby Doo Mystery Cases

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Scooby Doo Mystery Cases została ogłoszona przygodą dla Androida, ale szczerze mówiąc, jest bardziej jak puzzle, ponieważ na każdym poziomie będziesz szukał przedmiotów, które są jakoś powiązane z jakąś historią.

Przygotował grę w słynnym studio, a nawet korporacji Warner Bros .. Międzynarodowe Przedsiębiorstwa, które znane są z wielkich projektów, a firma ta jest ich własnością, wprowadziły ją pod swoją marką.


Rozgrywka, oprócz samych bohaterów, z pewnością zaskoczy Cię piękną grafiką, czasami jest wrażenie, że nie jest to gra, ale kreskówka, więc wszystko jest jakościowo i przyjemnie, że wywołuje tylko podniecenie. Przyjemne wrażenia i żywioły, ponieważ twórcy nie są leniwi i związali wszystkie poziomy z jedną ogólną historią, w ramach której podejmujesz śledztwo w sprawie kolejnego mistycznego incydentu.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, nie wzbudza to zachwytu, ale nie może cię zdenerwować, najprawdopodobniej dlatego, że czekamy na dość proste poszukiwanie przedmiotów, które zostały podzielone na poziomy.

Poziomy są z kolei szacowane na jedną, dwie lub trzy gwiazdy, zgodnie ze znanym wzorcem. W tym samym czasie musisz wykonać pewne zadania dla każdej gwiazdy, ale zwykle wystarczy, aby przejść przez poziom, aby uzyskać jedną gwiazdkę, a pozostałe dwie są już miarą twojej prędkości, jeśli zmieścisz się w jednym czasie - zdobądź drugą gwiazdę, a jeśli jeszcze szybciej - trzecią, program jest bardzo przejrzysty i zrozumiały. Zadania tutaj są jednak dość proste, więc gra jest głównie przeznaczona dla dzieci, ale ogólnie nikt nie przeszkadza dorosłym, którzy lubią te postacie, aby uzyskać dużo zabawy.


Funkcje:

  • 45 poziomów, które mają zarówno strach i śmiech, jak i wiele ciekawych rzeczy
  • Wiele garniturów dla Scooby i Shaggy, zebrać pełną kolekcję
  • Kostiumy można poprawić, to daje dodatkowe bonusy
  • Istnieją bonusy za codzienny dostęp do gry
  • Morze humoru i pozytywne
  • A co najdziwniejsze, nie ma reklam i darowizn

Wady gry:

  • Trudno jest wyjawić coś konkretnego, co jest nawet dziwne ...

Konkluzja: Scooby Doo Mystery Cases to piękna, zabawna i zabawna gra logiczna dla całej rodziny, która przede wszystkim spodoba się fanom tytułowej kreskówki.


Reklama

Pobierz Scooby Doo Mystery Cases 1.90 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
The Mystery Inc. gang travel to Mexico to visit a friend and celebrate the Dia de los Muertos (Day of the Dead) holiday. But they end up being terrorized by a mysterious monster who the locals call "El Chupacabra". Time to grab your sombreros and maracas and help them solve this mystery!
informacje ogólne
wersja 1.90 (154314)
Data umieszczenia 2020-10-25 12:53
rozmiar 60.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/20 09:44
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |