War of Mafias: Secret of Zombies
0 (0)

War of Mafias: Secret of Zombies

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

War of Mafias: Zombies Secret to strategia "krok po kroku" dla Androida, który zdecydowałeś się zrobić w nowoczesny sposób tworzenia tego gatunku, kiedy musisz zebrać drużynę i walczyć o przetrwanie, a twoimi wrogami będą nie tylko zombie, ale także przedstawiciele innych gangów, gracze.

Przygotowałem grę w studio NPOL GAME, która nigdy wcześniej się nie świeciła, bo to jej pierwszy projekt i niestety, osobiście mam do niego wiele skarg, szczególnie pod względem logiki tego, co się dzieje.


Oczywiście gra ma swoją historię, musisz wyjaśnić, jak się okazało, że mafia walczy z zombie. I okazało się po prostu - kolejna apokalipsa, która przetoczyła ogromną liczbę ludności, wokół chaosu i tłumów zombie. Jednak w najbardziej kluczowym momencie okazało się, że to mafia broni i skutecznie odepchnęła inwazję zmarłych. O dziwo, frakcje nie zaczęły jednoczyć się w obliczu wspólnego wroga, ale postanowiły działać niezależnie od siebie, zdobywać silne dzieci i odbudowywać całą infrastrukturę, nie zapominając o walce z konkurentami, o władzę nad resztą społeczeństwa ...

Rozgrywka jest dość nasycona, ponieważ obejmuje zarówno ekonomię i bitwy, jak i budowę miasta oraz inne cechy związane z rozwojem jego kryminalnego imperium. Wszystko jest ładnie wykonane i nie ma żadnych skarg na część wizualną, przynajmniej dopóki nie dojdziesz do bitew ... W bitwach sytuacja jest dziwna, ponieważ ty i zombie będziecie musieli iść z kolei, ale w tym samym czasie, gdy zombie atakują i " ugryzcie "wasze postacie - żadne z nich nie zamieni się w zombie, co również jest sprzeczne z wszystkimi kanonami gatunku.


Funkcje:

  • Wyraźna rozgrywka i łatwa obsługa
  • Piękna grafika
  • Wiele sposobów na rozwój
  • Wiele interesujących postaci o wyjątkowych umiejętnościach
  • Walcz z innymi graczami w trybie PvP
  • Wszelkiego rodzaju osiągnięcia
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Są zakupy w grze

Rezultat: jeśli jesteś fanem motywu zombie, gra War of Mafias: Zombies Secret wywoła więcej pytań niż pozytywnych emocji, ale jeśli cenisz sobie bogatą i różnorodną rozgrywkę, spodoba ci się.


Reklama

Pobierz War of Mafias: Secret of Zombies 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (13)
Data umieszczenia 2018-01-20 12:21
rozmiar 91.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/21 08:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |