Finger Driver
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Finger Driver to zręcznościówka dla androida, który w rzeczywistości jest bardzo skomplikowanym rajdem wyścigowym, w którym możesz poważnie roztrzaskać swój system nerwowy. Ale co musisz zrobić - i tak doskonale zrozumiałe z jednego tytułu, ale powiemy ci o tym bardziej szczegółowo.

Przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, co jest w porządku, ponieważ zawsze charakteryzowała się nienaganną animacją, warto zauważyć, że nie ma absolutnie nic do roboty bez tego, ponieważ jakakolwiek, absolutnie jakakolwiek "usterka" doprowadzi do tego, że prawdopodobnie przegrasz, a twoja Układ nerwowy będzie jeszcze gorszy. Jednak to studio zawsze różniło się oryginalnością, w tym przypadku na prośbę "Finger Driver" w Google Play, liczba wyników jest niesamowita, ponadto niektóre gry mają nawet podobne ikony, a także rozgrywkę i grafikę ... ogólnie, nie rozumiemy, kto i gdzie "pożyczył" ten pomysł, właśnie wybraliśmy sprawdzone studio;)


Zrozumienie tego, co się tutaj dzieje, jest proste, trudniejsze - wytrzymać wystarczająco długo, ale wraz ze wzrostem umiejętności możliwe jest, jeśli nie zrezygnujesz wcześniej. Znaczenie tego, co się dzieje, jest bardzo proste - nie rozbij się i nigdzie. Problem jest bardzo prosty - tor jest bardzo wąski, jest wiele zakrętów, ale kontrola jest dość delikatna, ale na szczęście jest bardzo precyzyjna, więc możesz się uczyć. Będzie to trudniejsze, jeśli chcesz zaoszczędzić na innym samochodzie - musisz zebrać drogocenne kamienie, które działają jak lokalna waluta. Zgodnie z prawem podłości, wszystkie te drogocenne kamienie będą leżały w najbardziej niewygodnych miejscach, dokładnie tam, gdzie łatwiej jest się rozbić, ale będzie to tylko dobra motywacja do podnoszenia swoich umiejętności.


Funkcje:

  • Piękna animacja, fizyka i grafika, ogólnie
  • Wysoka złożoność, proszę wziąć to pod uwagę
  • Duży parking
  • Prosta obsługa
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można wyłączyć za 2 dolary

Podsumowując: każdy, kto kocha skomplikowane arkady, zwłaszcza jeśli kochasz projekty ze studia Ketchapp, gra Finger Driver spodoba się, a ogólnie rzecz biorąc, nie może się podobać, inne pytanie brzmi, czy twój system nerwowy będzie stać?


Reklama

Pobierz Finger Driver 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- New game mode (Normal & Arena)
- New controls (Spin & Tap)
- New cars
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (6)
Data umieszczenia 2018-02-01 12:46
rozmiar 29.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/21 10:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |