Kwiat paproci
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fern Flower jest swobodną arkadą, która w przeważającej części przypomina format "skakania", notabene całkiem popularnego na androidzie, więc nic dziwnego, że gra aktywnie zdobywa popularność, a ponadto ma wiele pozytywnych chwil.

Przygotowano grę w studiu Macaque, z jednym z utworów, które już spotkaliśmy, nazwano grą Missiles! i pokazała dość jaskrawo, że nie jest konieczne, aby super nowoczesna grafika stała się popularna, wystarczy mieć doskonałą rozgrywkę, którą programiści próbowali powtórzyć w tym przypadku.


Rozgrywka była dość interesująca, szczególnie biorąc pod uwagę nieco dziwną orientację, ponieważ format jest 2D, ale będziesz musiał wspiąć się na drzewo i będziemy musieli zrozumieć, że to drzewo i wziąć pod uwagę pewne cechy, których przestrzeganie przyniesie dobre wyniki.

Zadanie u nas jest dostatecznie jasne i podzielone na trzy komponenty, w tym wysokość, na którą można się wspinać, z osobna, im wyżej - tym lepiej, poza tym konieczne jest zbieranie tylu świetlików i kwiatów paproci, to wszystko będzie rodzajem waluty gry, która Możesz na przykład zadziałać, jeśli potkniesz się i nie będziesz chciał zaczynać od nowa. Nawiasem mówiąc, można obejść się bez odpadów zgromadzonych świetlików i kwiatów, wystarczy spojrzeć na reklamę i będzie można kontynuować z miejsca "wypadku".

Jeśli chodzi o ruch naszej postaci - oto najciekawsza, bo porusza się tylko skacząc i tylko w kierunku ukośnym, albo w lewo, albo w prawo, w zależności od tego, którą część ekranu wcisnąłeś. Ale aby osiągnąć wysoki i pomyślny wynik, będziemy musieli unikać miejsc, przez które widoczne jest gwiaździste niebo, w naszym przypadku to doły, w których można upaść, analogiczna sytuacja z obszarami, gdzie lód, będzie musiał skupić się tylko na jego ciemnych częściach, światła te należy unikać.


Funkcje:

  • Przyjemny i ciekawy design
  • Rozgrywka jest dość niezwykła, jest dobra
  • Dobra animacja i fizyka
  • Prosta obsługa
  • Możesz odblokować nowe postacie

Wady gry:

  • Reklama, która nawet pomaga i przekazuje darowiznę, na wypadek, gdyby gracz został złapany bardzo leniwy lub aspirował do najwyższej pozycji w rankingu

Wynik: gra Fern Flower to bardzo przyzwoita gra zręcznościowa, która ma umiarkowaną złożoność i dość interesujący design, będzie pasować każdemu, kto szuka dobrego zabójcy czasu, który przynajmniej w pewien sposób różni się od innych kolegów z klasy.


Reklama

Pobierz Kwiat paproci 1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.5 (17)
Data umieszczenia 2019-08-19 03:12
rozmiar 68.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Macaque na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/23 09:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |