Rise of Nation: Faith
0 (0)

Rise of Nation: Faith

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Rise of Nation: Faith to gra fabularna z dużą ilością akcji, która wizualnie szczerze przypomina pierwsze części Diablo, co z pewnością powoduje nostalgię i przyciąga wielu fanów tego gatunku, ale czy reszta gry będzie im podobała? Zrozummy to.

Przygotowałam grę w studiu z krótkim tytułem LLI i to jest ich drugi projekt, z pierwszym projektem będącym jakimś dziwnym czatem, na którym każdy uczestnik otrzymał wizualizowanego bohatera, który jest w pokoju ... obcy faceci w ogóle;)


Zgodnie z historią, której twórcy nie są zbyt leniwi do napisania tej gry, akcja rozgrywa się w 700 rpne, a my porozmawiamy o innym świecie, w którym żyją czarodzieje, elfy i orki. Natychmiast twórcy wspominają o rasizmie, z powodu którego orkowie są uciskani i pozwalają im radzić sobie tylko z brudną pracą, której sami nie lubią, ale czarodziejowie od dawna mają do tego prawo, a elfy to ogólnie cały świat w równowaga jest utrzymywana, więc ... żadnych intryg, szczerze mówiąc. Niemniej jednak jeden z czarodziejów postanowił znaleźć rodzaj krwawego kamienia, a następnie jeden z orków ze swoją drużyną, której rola została ci przypisana. Jak tu się ma do czynienia z rasizmem i uciskiem orków? Trudno powiedzieć, może wszystko zmieni się, gdy zdobędziesz kamień?

A potem wszystko jest dość proste i typowe - biegaj po miejscach, w większości w jakiejś półmroku, gdzie musisz nawigować i walczyć z wrogami, które będą na twojej drodze. W takim przypadku, jeśli przegapisz niektórych wrogów, w pewnym momencie nie będziesz mógł dalej poruszać się dalej, będziesz musiał wrócić ... ogólnie - do otwartego świata gry, o ile daleko ...


Funkcje:

  • Klasyczna rozgrywka z potworami, pułapkami i odizolowanymi lokalizacjami
  • Zespół dwóch graczy, pomiędzy którymi możesz się przełączyć
  • Wiele ciekawych miejsc
  • Zmień wygląd swoich postaci i ich broni
  • Rozwijaj umiejętności swoich bohaterów
  • W grze nie ma reklam!


Wady gry:

  • Jest mały donat, z którym niewielu będzie się wtrącać
  • Grafika jest zbyt skromna w nowoczesnych grach
  • Rozgrywka jest nudna, nic nowego nie znajdziesz tutaj

Podsumowując: ciężko nazwać grę Rise of Nation: Faith godnym, a nawet interesującym projektem, ponieważ wszystko, co tam jest, widzieliśmy gdzieś i raz, zaczynając od kontroli i kończąc na tym, co się dzieje. Nieźle, oczywiście, za pierwszy projekt z gatunku nowego dewelopera, ale nadal muszą pracować i pracować.


Reklama

Pobierz Rise of Nation: Faith 1.1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Add language: German, Italian, French, Spanish, Portuguese
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (9)
Data umieszczenia 2018-01-23 18:16
rozmiar 74.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/24 08:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |