Drift Forever!
3.5 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Drift Forever! To wyścig androida, którego temat jest już jasny z tytułu, więc możesz spokojnie powiedzieć, że będzie gorąco! W rzeczywistości, gdy niezależny programista wypuszcza wyścig, choć z dużym doświadczeniem, trzeba bardzo uważnie przyjrzeć się, ponieważ ważne są grafika i fizyka, a także wiele innych niuansów, na które spróbujemy zwrócić uwagę.

I trochę więcej o twórcy, którego rolę gra Ahmet Öney, z powodu którego jest już kilkanaście gier poświęconych wyścigom i samochodom, więc jest dość doświadczony w tej dziedzinie i najprawdopodobniej wie, co robi.


Co jest zaskakujące, ale nawet przy tak wielu grach, którymi ten programista już zdążył się podzielić z nami w sprawie kolejnego projektu, są pytania, które, wydawało mi się, nie powinny być czymś ...

Zacznę od tego, co proste, jest bardzo mało dryfu, przynajmniej jeśli weźmiesz pod uwagę, że trasy tutaj nie są najbardziej kręte i mało przypominają górską serpentynę, tak, że jeśli chcesz osiągnąć dobry wynik, nie ma sensu, który nie neguje faktu, że wyścig, ale mimo to o dryfie można było i nie pisać ...

Ogólnie rzecz biorąc, grafika w grze jest całkiem przyzwoita, a nie najfajniejsza, oczywiście, ale ponadprzeciętna, istnieje również fizyka, kontrola i wiele więcej, a dodatkowo będziesz miał możliwość pomalowania swojego samochodu lub jego modernizacji zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jednak nie było również bez pytań, na przykład, dlaczego prędkość, z jaką zamierzasz pokazać, nie jest na niektórych urządzeniach lub w rogu ekranu, ale w pobliżu prawego tylnego skrzydła samochodu? A lewe skrzydło z jakiegoś powodu wyświetla informacje o tym, co teraz przesyłasz, co moim zdaniem jest całkowicie bezużyteczne, a co właściwie bezużyteczne, to dwie tarcze w prawej górnej części ekranu, ponieważ nie jest jasne, co i dlaczego pokazują nam w ogóle ...


Funkcje:

  • Przyjemna grafika i łatwa obsługa
  • Jest tuning, w aktualizacjach będzie jeszcze więcej
  • Włącz podtlenek azotu, jeśli chcesz przyspieszyć
  • Dźwięk dobrze odbierany, za ten plus
  • W grze nie ma donata, to miłe!

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Rozgrywka jest dość powolna, to jest naprawdę fair

Najważniejsze: niestety dla gry Drift Forever! Pytania powstały znacznie częściej, niż bym chciał, oczywiście, nie czyni to złym ani niewłaściwym, ale nie warto go budować w tym gatunku, będzie pasował tylko tym, którzy szukają bezpretensjonalnych wyścigów na kilka wieczorów.


Reklama

Pobierz Drift Forever! 1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hatalar giderildi.
Kasma sorunu giderildi.
informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2018-02-01 12:47
rozmiar 67.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
3.49★ 69.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/24 10:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |