Nindash: Dolina Czaszki
4.6 (4)

Nindash: Dolina Czaszki

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Nindash: Skull Valley to dynamiczna gra zręcznościowa dla Androida, która opowiada o przygodach jednego z bardzo utalentowanych ninja, który zdecydował się walczyć z tysiącami szkieletów, które zalały równiny jego ojczystej ziemi.

Przygotował grę w studio ANKAMA GAMES, z których wiele aktywnie zdobywa popularność, ciesząc się dużym powodzeniem wśród graczy z całego świata, jeden z ostatnich był już na naszej stronie i nazywał się Drag'n'Boom, jeśli o tym pamiętasz;)


Rozgrywka ma raczej typowy, dwuwymiarowy format z układem pionowym, a nawet trochę jak uszczercający o owocowym ninja, jednak gra jest podzielona na poziomy i będą prawdziwi rywale, z którymi będziesz walczyć.

Walki rozgrywają się w dość niecodzienny sposób, zwłaszcza w standardach arkad. Na przykład przed tobą jest kilka szkieletów, które są ustawione w szeregu i przesuwają się w twoją stronę, wtedy twoim zadaniem jest wskazanie twojemu ninja dwóch punktów, w których będzie konsekwentnie się śpieszył. Najpierw skieruj stronę rzędu ze szkieletami, a następnie po drugiej stronie ich konstrukcji, tak aby nasz oddział przeciął je wszystkie w drodze od pierwszego do drugiego punktu. Oczywiście jest to szczególny przypadek i istnieje wiele wariantów rozwoju wydarzeń i przebiegu bitwy, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę dużą liczbę poziomów i złożoności, które będą stopniowo rosnąć, co sugeruje, że napotykasz nowe trudności.


Funkcje:

  • Rozgrywka jest dość prosta i prosta
  • Ponad 90 poziomów wypełnionych szkieletami!
  • Wielcy, przerażający i niebezpieczni bossowie
  • Ponad trzy tuziny ninja, zebrać pełną kolekcję
  • Globalne oceny, jaką pozycję możesz wziąć?
  • Zmierz się z przyjaciółmi i walcz z nimi

Wady gry:

  • Pojawiają się reklamy w przerwach i mały donat

Konkluzja: jedyna rzecz, której Nindash nie ma: Dolina Czaszki dla pełnego szczęścia, to jakiś pomysł, zbudowany na ciekawej fabule i roli roli, wtedy byłby idealny, ale gatunek byłby zupełnie inny, więc w granicach jej gatunek, spełnia swoje przeznaczenie w 100%.


Reklama

Pobierz Nindash: Dolina Czaszki 1.80.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
The 'Flower Blooming Kick' update is now live ! Nindash introduces Lotus Flower rewards that can be obtained every day to unlock unique customisations.
Kicking off a new era of legendary fighters, unique characters can now be unlocked by completing a series of new challenges.
informacje ogólne
wersja 1.80.4 (23)
Data umieszczenia 2019-01-30 14:16
rozmiar 97.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/25 08:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |