Dino War
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dino War to strategia dla Androida, która jest w całości zbudowana na zasadach już należących do gatunku, a nawet ma piękną, nowoczesną grafikę, oczywiście, będą wrogowie, których wcześniej nie spotkałeś i broń, której jeszcze nie spotkałeś, Jednak pod względem rozgrywki nie oferuje absolutnie nic nowego.

Przygotowano grę w studiu Funplus Interactive (Hongkong) Limited i jest to ich pierwszy projekt, więc nie jest zaskoczeniem, że nie wymyślili niczego zupełnie nowego, oferując nam już wypróbowaną i niezawodną wersję.


Rozgrywka, jak już zrozumiałeś, jest tutaj standardem, w ramach której masz do zaoferowania bazę, którą musisz zbudować i martwić się o jej obronę, monitorować badania i technologię, zdobywać nowe rodzaje broni i walczyć z bronią. Nie bez potrzeby ekspansji, a zatem spotkasz wielu przeciwników, którzy będą zaciekle walczyć o swoje terytorium.

Historia, którą twórcy włożyli w fabułę gry, zgodnie z którą działania rozwijają się w niedalekiej przyszłości, kiedy naukowcy w końcu mogli odpowiednio poradzić sobie z prawami ewolucji i zaczęli eksperymenty na zwierzętach, wydawały się interesujące, jednak eksperymenty posunęły się za daleko i zwierzęta były mniej więcej takie same. poziom rozwoju jako ludzi, decydujący o uczynieniu z nich solidnej konkurencji w walce o terytoria, zasoby i przetrwanie gatunku jako szczególnego. Musimy walczyć z dużymi, silnymi i inteligentnymi zwierzętami, ale wynik zależy wyłącznie od ciebie.


Funkcje:

  • Strome i potężne bestie, które będą ci się opierać
  • Pełna wojna z wszystkimi następstwami
  • Przyjemna, nowoczesna grafika
  • Zbieraj zasoby i buduj obronę, jest niezbędna do przetrwania
  • Globalny czat, aby komunikować się z innymi graczami
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Nie ma tu reklam, może później i się pojawi, ale donat już jest

Konkluzja: typowa strategia Dino War jest najbardziej reprezentatywnym przedstawicielem klasy średniej, wszystko jest umiarkowanie nudne i interesujące, umiarkowanie piękne i ekscytujące, więc jeśli historia Cię zaczepi - możesz sprawdzić, jak działa z grą;)


Reklama

Pobierz Dino War 0.2.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
The display issue of the items price in store fixed.
informacje ogólne
wersja 0.2.2 (184)
Data umieszczenia 2018-02-12 01:26
rozmiar 97.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/25 10:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |