Robot chce Kitty
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Robot Wants Kitty to platformówka dla Androida, którą można natychmiast przypisać do kategorii gier, które wyglądają znajomo, niemal klasycznie, ale dzięki nowoczesnym technologiom otrzymały gameplay, który około 20 lat temu można było tylko marzyć i płakać.

Przygotowałem grę w studiu Raptisoft, niektóre z projektów, które już spotkaliśmy. Należy również zauważyć, że część tytułu gry nie zaciemniła, krótko i wyraźnie wyjaśniając całą istotę, z której składa się nadchodząca rozgrywka.


A ta opowieść jest dość trywialna, zwłaszcza jeśli zamykasz oczy na inspirację robotami ... Był jeden robot, życie i praca odpowiadały, nudne, ponure, samotne ... Ta sytuacja przeszkadzała robotowi i postanowił zrobić przyjaciela, w szczególności , słodki kotek, na który wyruszył w długą i niebezpieczną podróż, a my mu pomożemy!

Twórcy gry wprowadzili nas w bardzo interesujący sposób, oferując nam świetne poziomy, z których każdy jest ogromnym labiryntem, w którym jest wiele kierunków i pułapek, i trzeba pamiętać, gdzie i dlaczego się poruszamy, i będzie wiele celów innych niż globalne, ponieważ dla każdego nowa szansa dla twojego bohatera będzie musiała spróbować. Pomysł deweloperów polega na tym, że w stanie początkowym twój robot może poruszać się tylko w lewo lub w prawo, następnie zbierasz dodatki, które pomagają ci skakać, potem broń itd., Dzięki czemu możesz przejść przez niektóre witryny dopiero po zebraniu niektórych elementy, bez których nie zadziała. Podejście jest ciekawe i oryginalne, za co programiści bardzo Ci dziękują!


Funkcje:

  • Prosta obsługa
  • Dość złożona i wciągająca rozgrywka
  • Klasyczny design
  • Miła, a nawet ładna historia
  • Różne przeszkody i pułapki
  • Istnieje możliwość tworzenia własnych poziomów i dzielenia się nimi ze społecznością

Wady gry:

  • Reklama i donat, nic strasznego

Wynik: w tej chwili gra Robot Wants Kitty traktuje ją delikatnie nie jako popularną, ale wciąż nie jest to żadna zła odpowiedź, której ona nie otrzymała, co nie jest zaskakujące, ponieważ na swój sposób jest arcydziełem!


Reklama

Pobierz Robot chce Kitty 2.1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
o Various bug fixes
o Now provides hyperlinking to created levels to share with friends (friends can play even on chromebooks or in a browser without installing)
informacje ogólne
wersja 2.1.1 (1042)
Data umieszczenia 2020-12-26 21:57
rozmiar 7.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Raptisoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/26 08:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |