Po prostu przesuń
3.1 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Playing Just Slide to gra zręcznościowa dla Androida, która ma swoją nazwę z jakiegoś powodu, ponieważ przesuwanie jest jedyną dostępną opcją, ale dla odmiany, to nawet nic.

Przygotowaliśmy grę w studiu FunnyStoryHa z kreatywnością, której jeszcze nie napotkaliśmy, i mają tylko trzy gry, więc nic w tym niesamowitym, choć z trzech, jest najbardziej zwariowane!

Rozgrywka tutaj opiera się na niezwykle prostym sterowaniu, do którego potrzebujesz tylko dwóch palców, a nie kontrolujesz głównej postaci, będziesz kontrolować platformę, na której jest, przechylając jej lewą lub prawą krawędź, tak aby nasz bohater ślizgał się, unikając przeszkód lub zbieranie niezbędnych elementów.

Warto wspomnieć, że rozgrywka okazała się dość skomplikowana, nawet pomimo dwóch dostępnych trybów gry, zakłada się "nieskończoność", w ramach której musimy trzymać się tak długo, jak to tylko możliwe, druga jest podzielona na poziomy, ale w obu przypadkach będziemy musieli bardzo się starać, aby przez nie przejść lub zdobyć rekordową liczbę punktów.

Dla odmiany, programiści wprowadzili do gry dużą liczbę postaci, z których każda jest memem lub innym obrazem, który być może znasz, oprócz pierwszej postaci, która wygląda jak galaretka lub bańka ... nie jest szczególnie popularna w porównaniu do Święty Mikołaj lub kot ...


Funkcje:

  • Wielu bohaterów, których już wcześniej poznałeś
  • Prosta, bardzo prosta operacja
  • Ale rozgrywki nie można nazwać prostą
  • Wiele lokalizacji i ciekawe przeszkody
  • W grze nie ma darowizny! Ale są dwa tryby gry
  • Istnieje tryb dla wielu graczy, który pozwala grać z przyjacielem na jednym telefonie

Wady gry:

  • Gra jest reklamą, która nie jest straszna.

Rezultat: złożona, ale interesująca gra Just Slide jest odpowiednia dla wszystkich, którzy cenią sobie prostą kontrolę i raczej złożoną rozgrywkę, która nie sprawi, że znowu się zastanowisz, ale na pewno sprawdzisz refleks.


Reklama

Pobierz Po prostu przesuń 2.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- 7 New Characters
- 1 New Boss
- Controls system improvements
informacje ogólne
wersja 2.9 (20)
Data umieszczenia 2018-02-25 10:13
rozmiar 27.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.08★ 61.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/27 09:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |