Age of Dragon
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Age of Dragon to gra RPG dla Androida, która przeszła wszystkie etapy ewolucji i stanowi produkt jakościowy, ale średni dla platform mobilnych, który jest gotowy do zastąpienia bardziej kompletnych projektów z powodu braku komputera.

Przygotowano grę w studiu Usfun Games, która ma siedzibę w Chinach i produkuje gry w większości na rynek krajowy, jest wystarczająco dużo użytkowników. Jednak, jak wszyscy wiemy od dłuższego czasu, Chińczycy lubią "kopiować" różne pomysły, opracowania, produkty itp., Więc nie zdziw się, jeśli na każdym kroku zobaczysz kawałek gry, który wcześniej podobał ci się.


Zacznijmy od elementu elementarnego, na przykład nazwą gry, jeśli zmienisz dwa słowa w miejscach i odrzucisz przyimek, wtedy otrzymamy nazwę światowej sławy gry fabularnej ... losowości? Może tak. Co więcej, jeśli przyjrzysz się dokładnie opisowi, który zaproponowali nam programiści, od razu pojawi się nazwa "Stormwind", jestem pewien, że już wiesz, gdzie jest takie miasto i po raz drugi uważa się, że jest trochę mniej zgodna ... Co więcej, jak rozumiesz .

Opisz rozgrywkę we wszystkich szczegółach, jeśli naprawdę nie chcesz, bo szczerze boję się powtarzać, lepiej powiedzieć, że mimo kopiowania wszystko było dobrze ułożone i trudno mi powiedzieć, że gra okazała się zła, nie, nie wygląda jak ofiara podły eksperyment, który został okaleczony i porzucony, by umrzeć. To ładny i doskonale działający produkt, zresztą, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym gatunkiem, to nie ma wiele, co może cię zawstydzić ... Boję się o tę grę, musimy postrzegać grę, ponieważ ona dostanie swoją popularność.


Funkcje:

  • Zbierz oddział więcej niż 5 bohaterów
  • Każdy bohater jest wyjątkowy, możesz zebrać dowolną kombinację
  • Aktorstwo głosowe, efekty i inne małe rzeczy na wysokości, pełne zanurzenie!
  • Wiele zawodów do wyboru
  • Prawdziwa rywalizacja i bitwy między graczami
  • 50 gatunków różnych potworów i ponad 20 epickich bossów, ale będzie ich jeszcze więcej
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Ale bez donatu gier RPG nie można zrobić


Rezultat: tak, w grze Age of Dragon jest bardzo mało ekskluzywnych pomysłów, które mogą pochwalić się najlepszymi projektami, jednak są jakościowe i interesujące, myślę, że to wystarczy.


Reklama

Pobierz Age of Dragon 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (2)
Data umieszczenia 2018-03-27 13:22
rozmiar 96.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

PLUGIN

PLUGIN

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/28 08:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |