Alpha Guns 2
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Alpha Guns 2 to platformówka dla Androida, w której musisz strzelać i niszczyć ogromną liczbę przeciwników, oczywiście, nie był bez fajnych żetonów, o czym ci opowiem.

Przygotowaliśmy grę w studiu Rendered Ideas, która ma siedzibę w Indiach i była autorką pierwszej części, która, nawiasem mówiąc, mimo przerażającego wyglądu mogła zebrać prawie 5 milionów pobrań ... prawdopodobnie ze względu na rynek wewnętrzny, a nawet pomimo poważnego wieku ograniczenia od 16 lat, które są zachowane w przypadku drugiej części.

Rozgrywka była doskonała, szczególnie jeśli weźmiesz ją pod uwagę, a następnie w duchu, przypomina ona klasykę gatunku, na przykład Contra, lub podobne projekty, które już wielokrotnie występowały na Androidzie. Kontrolujemy postać, która jest zręcznym wojownikiem, oczywiście wrzuconym w gąszcz wydarzeń, gdzie będzie musiał strzelać, jeździć czołgami i starać się nie zginąć.

Z żetonów, o których obiecałem ci powiedzieć - będziesz miał życie, aż 10! Jestem pewien, że wielu już zdążyło się od tego odzwyczaić, co nie jest zaskakujące, ponieważ wiele już dawno porzuciło je. Zabij, przy okazji, będziesz pierwszy raz, więc dbaj o życie, na pewno ci się przydadzą! Ponadto będziesz miał wkłady samoprzylepne, które są jednocześnie chłodne i dziwne. Poza tym jest wielu wrogów, inna broń, a nawet czołg, w którym możesz usiąść i bezzwłocznie zburzyć wszystko na swojej drodze!


Funkcje:

  • Ładna grafika i wciągająca rozgrywka
  • Duża liczba poziomów
  • Duży wybór broni, sprzętu i bossów, które trzeba pogrążyć
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Znakomite działanie głosowe

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Najważniejsze: jest coś w grze Alpha Guns 2 z indyjskich filmów, kiedy dzieje się coś niesamowitego, ale jest to w normie i zaskakuje nie wszystkich. W rzeczywistości, przed nami jest doskonałą platformówka z możliwością pozornego zabawy.


Reklama

Pobierz Alpha Guns 2 11.4.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 11.4.0 (246)
Data umieszczenia 2021-10-08 12:36
rozmiar 62.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/28 10:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |