My Little Chaser
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra My Little Chaser jest kierowcą wyścigowym dla Androida, w którym znowu musisz jechać niekończącą się autostradą, ale nie przejmuj się, gra została w jakiś sposób podzielona na etapy, aby ułatwić realizację idei tej części opowieści, o której wspomniałem.

Przygotowałem grę w studiu BEESIDE iw tej chwili jest to ich jedyny projekt, więc nie osądzaj ściśle, deweloperzy po prostu nabierają rozpędu i mam nadzieję, że będą mogli przedstawić o wiele więcej ciekawych projektów.

Sercem fabuły jest dość zabawna historia, zgodnie z którą nasz bohater po cichu jechał autostradą, ale inny samochód ją przeciął, co doprowadziło do wypadku samochodowego. Oczywiście, nasz bohater postanowił nie pozostawiać go w ten sposób, znalazł inny samochód i poszedł za kryminalistą. Na szczęście samochód sprawcy wyraźnie się rozpada, ponieważ cała droga jest usłana częściami zamiennymi, które należy wybrać, zbierając dowody, aby zrozumieć, kto to zrobił i nadrobić zaległości!

Następnie zostaną zaoferowane etapy, z których każdy obejmuje zbieranie części zamiennych, które spadły z naszych nieuczciwych. Ważną cechą jest to, że za każdym razem złożoność wzrośnie. Na pierwszym etapie wystarczy zebrać pewną liczbę części, a Ty nie jesteś ograniczony czasowo i poziom paliwa w zbiorniku gazu, w drugim etapie musisz to zrobić w wyznaczonym czasie, trzeci musi być ukończony, zanim benzyna skończy się itd., Nudne nie będzie!


Funkcje:

  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Interesująca rozgrywka, która nieustannie ewoluuje
  • Przyjemna grafika
  • Trzy tryby gry
  • Ruch, który składa się z różnych samochodów
  • Sześć różnych umiejętności, które pomogą w przejściu

Wady gry:

  • Reklama i donat, co nie jest zaskakujące

Konkluzja: Przyjemna i interesująca gra My Little Chaser spodoba się wszystkim fanom rozsądnych zabójców czasu, którzy nie będą cię zdenerwować i będą robić te same godziny przez cały czas.


Reklama

Pobierz My Little Chaser 1.18.48 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
ver 1.18.48
* Added time items
* New vehicle Toy Car
* Added garage decorations
* Bug fixes
* If you have any questions about playing the game, please contact 2016beeside@gmail.com
informacje ogólne
wersja 1.18.48 (11848)
Data umieszczenia 2018-04-22 10:58
rozmiar 44.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/30 10:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |