Drift Clash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Drift Clash to wyścig dla Androida, chodzi o dryfowanie i tylko o nim, tak jest w przypadku, gdy nazwa odpowiada wewnętrznej treści, z którą są ostatnio problemy. Niemniej jednak, tutaj nie są, z powodu dryfu nikt nie zaczął normalnych klasycznych wyścigów i jest dobrze.

I przygotował grę w studiu EasyWays, która naprawdę wybrała łatwy i właściwy sposób na stworzenie swojego drugiego projektu, przy okazji, pierwszy, nawiasem mówiąc, dotyczył także szybkich samochodów, ale dryfowanie nie miało nic wspólnego, jednak zaimel prawie milion nowych przyjaciół, dla których deweloperzy i wypuściłem drugą część, jeśli mogę tak powiedzieć.


Istotną cechą wyróżniającą rozgrywkę był odwieczny dylemat, który bardzo często wznosi się przed programistami. Z jednej strony, każdy zawsze chce stworzyć grę z piękną grafiką, wszystkie rodzaje pixelartów nie będą brane pod uwagę, jednak zasoby, które są wydawane na grafikę są ogromne, a czasem, czas, wysiłek, chęć lub pieniądze to po prostu za mało, aby rozgryźć rozgrywkę, fizyka i inne nie mniej ważne cechy gry, które w jakiś sposób pojawiły się, gdy są używane. Tutaj mamy dość prosty harmonogram, bez zbędnych dodatków, co pozwoliło nam przydzielić zasoby do fizyki i tego, co dzieje się na drodze. Takie podejście jest niezwykle przyjemne, ponieważ pozwoli ci cieszyć się samochodem, a nie tym, jak wygląda, mimo że nie ma żadnych skarg na harmonogram, to nie jest straszne, to proste.

Sam drift został zrealizowany w klasyczny sposób, który od dawna znaliśmy już w tym samym podziemnym systemie NFS i podobnych grach, gdzie nadano mu specjalne znaczenie. Nie zawiedz i parking, który zawiera wiele modeli, które są słusznie uważane za królów tej dyscypliny, więc jeśli jesteś fanem tego sportu, będziesz mile zaskoczony.


Funkcje:

  • Możliwość walki z innymi graczami w czasie rzeczywistym
  • Trzy tuziny kultowych samochodów
  • W przyszłości aktualizacje samochodów będą jeszcze większe
  • Doskonała fizyka
  • Istnieje możliwość strojenia, ale bez tego?

Wady gry:

  • Reklamowanie i Darowizna

Konkluzja: jeśli komponent wizualny jest dla ciebie mniej ważny niż fizyka i możliwości rozgrywki, gra Drift Clash jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Możesz pobrać grę za darmo, przetestuj i napisz swoje komentarze w komentarzach!


Reklama

Pobierz Drift Clash 1.80 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.80 (62)
Data umieszczenia 2021-09-17 17:03
rozmiar 98.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
3.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/30 12:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |