Jestem wojownikiem
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra I Am Warrior jest arkadą, która pochłonęła format platformówki, nieco od klasycznego slashera i modelu Stickmana, co oznacza, że ​​nie jest to najgorsza fizyka, ale bardzo skromna grafika i design w ogóle.

Przygotował grę w studiu XIJI Game, na konto której jest już 5 gier, z których trzy zaczynają się od "JA JESTEM ..." a oprócz wojny możesz zaoferować, że zostaniesz łucznikiem i magiem, podczas gdy oni mieli oddzielną grę i łuczników, nie tak dawno temu było już na naszej stronie internetowej. W opisie gry twórcy zapewniają, że zrobili to jeszcze lepiej niż w przeszłości, stwierdzając, że teraz stała się bardziej produktywna i nie tyle zjada baterię ... dzięki!


Rozgrywka, mimo że otrzymała skromną grafikę, ale nie poddała się niewielkiemu treningowi i rodzajowi podróży, która poprowadzi Cię przez dużą liczbę miejsc, z których każda staje się nieco bardziej skomplikowana niż poprzednia.

Przeciwnicy czekają na ciebie bardzo różnie, będą ci podobne postacie z mieczami, będą łucznicy, będą też złe amorki, ale nie martw się, nasz bohater ma doskonały miecz, a nawet wie, jak unikać strzał, więc możesz sobie poradzić z każdym, zwłaszcza jeśli opanujesz zarządzanie. W grze jest jeszcze jedna cecha - na końcu każdej lokacji musisz zniszczyć posąg przeciwnika, co będzie oznaczało twoje zwycięstwo, ale nie możesz zniszczyć posągu, jednak zawsze będziesz miał pomoc - inni żołnierze z mieczami, którzy z pewnością nie są tak sprawni jak ty, ale znasz ich interesy. W końcu będziesz musiał odstraszać wroga, aby nie zniszczył twojej grupy wsparcia, w przeciwnym razie będziesz bardzo długo burzyć posąg.


Funkcje:

  • Zakryj grupę wsparcia, ma nieco inne zadanie
  • Skoki, triki i różne kombinacje
  • Ponad tuzin specjalnych umiejętności
  • Prawie dwa tuziny różnych broni
  • Istnieje kilka trybów gry, w nieskończoności możesz uzyskać walutę gry

Wady gry:

  • Jest reklama i donat, bez których nie możesz się obejść

Wynik: w ogóle, jeśli nie zwracasz uwagi na skromny wygląd gry I Am Warrior, możesz stać się niezawodny jako towarzysz w podróży lub z długim oczekiwaniem, wiele akcji i innych funkcji tylko pomoże.


Reklama

Pobierz Jestem wojownikiem 1.1.9 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.9 (11009)
Data umieszczenia 2021-01-15 08:42
rozmiar 49.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje XIJI Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/31 08:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |