Vitas Castle of Horror Mobile
3.1 (4)

Vitas Castle of Horror Mobile

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Vitas Castle of Horror Mobile to horror dla Androida, który jest zaimplementowany w formie gry i przyjmuje w większości bardzo ponurą atmosferę i wyjątkowo słabe oświetlenie, które jest typowe dla tego gatunku. Co do historii, którą próbują nam przekazać, to z pewnością są pytania, ale o tym później.

Przygotowałem grę w studio JCGameDev, dla którego jest to drugi projekt, pierwszy był także horrorem, a nawet zebrał około pół miliona pobrań, ale odpowiedzi nie były najbardziej pozytywne, mam nadzieję, że w tym przypadku wzięły pod uwagę swoje błędy ... ale powiem, że nie wszystkie .


Zacznijmy od prostej - w rzeczywistości opowieści, przez którą zostaliśmy wrzuceni do jakiegoś okropnego zamku, gdzie nikt po ich zdrowych zmysłach by nie poszedł, ale nie po prostu weszliśmy, ale byliśmy w gąszczu rzeczy. Powód jest dość prosty, masz zamiar ukraść moc Vitasa, a jego zły duch będzie ci przeszkadzał. Wtedy logicznym pytaniem jest, kto jest Vitasem? Mowa wyraźnie nie mówi o wokalistce rosyjskiej sceny, on wciąż żyje i jest pochowany w zamku, po prostu nie będzie, a zatem nie jest jasne, kto w tym przypadku jest. Jeśli wiesz - napisz w komentarzach, ale w tej chwili pozostanie tajemnicą.

Następnie wszystko jest dość typowe, grafika, którą trudno docenić, ponieważ jest bardzo ciemno, szukając różnych obiektów w różnych pomieszczeniach, które spowodują przynajmniej pewien komfort i pomogą iść naprzód, brak mapy, która daje niepowtarzalną okazję zagubienia się w w tej ciemności, psycho i usuń grę oraz wiele innych cech gatunku, które w niektórych przypadkach są tutaj doprowadzane do absurdu.


Zamiast funkcji i wad, zadaj deweloperom kilka pytań ...

  • Jak można cokolwiek skradzić, jeśli nie ma nawet mapy elementarnej?
  • Jak możesz walczyć z człowiekiem, który zawsze cię wyprzedza i zabija w mgnieniu oka?
  • Gdzie znaleźć przynajmniej wyjaśnienie tego, co się dzieje i instrukcje?
  • Ale, dzięki, że nie ma donata w grze ...

Rezultat: gra Vitas Castle of Horror Mobile jest przerażająca, nie to, co się w niej dzieje, ale jak sama gra jest odciśnięta w umyśle, ponieważ pozostawiając pozytywne emocje będzie bardzo, bardzo trudne ... ale możesz zaryzykować!


Reklama

Pobierz Vitas Castle of Horror Mobile 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bugs fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2018-04-22 10:58
rozmiar 30.95 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.13★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/31 10:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |